beyler powerlwler cıktı cıkalı dolandırıcılar artti.. adam 66 lwl 200 k dan kasıo 200 k icin binlerce küfür yiyo extraokk

1.Burrhhaann
2.LORD_ASEV_TR

bu ikisi aldı paramı kactılar:) extraokk

SonSAHNE

Bilgiliyim
sedat123 demiş ki:
beyler powerlwler cıktı cıkalı dolandırıcılar artti.. adam 66 lwl 200 k dan kasıo 200 k icin binlerce küfür yiyo extraokk

1.Burrhhaann
2.LORD_ASEV_TR

ölelerine paramı verilir bea :lol:

A

Anonymous

Guest
Bilmem ama bugün cnm sıkıldı. Parayada ihtiyacım vardı. Bi arkadaşada sözüm vardı. Gitkk karakorama 1 saat 250kdan kasmaya başladım herhangi bi yamuğum olmadı adamları 1 saat kastım 1 saat daha istediler sonra bi saat daha istediler :mrgreen: Ama kasmadım. 2 saatte 6x500 = 3m. pot parası 250k 2.750k kar. Ayrıca 2 item 1 elxir weapon :mrgreen: Wink Hergün 2 saat kassam ohoo ohhh :mrgreen:

SonSAHNE

Bilgiliyim
karakoram da kasılırmı adamlar dk başı mundar olcak :lol:

ben bunwang da kasıom small larında :lol:

siz kasıp para alıonuz bende kasıp harçlık veriom :lol: ne iş anlamadım...

sedat123 demiş ki:

1.Burrhhaann
2.LORD_ASEV_TR

------------------------------------------
Burhanı bilmiyorum ama LORD_ASEW_TR aynen böyle bunu tanıyorum eziğin teki tekte alıyorum onu:)

eskıden pl mı vardı ben sahsen kesınlıkle bırıne benı kas dıyıp pesınde dolasmam koyarım bota tas catlasa 1 ay sonra benı kasıcak adamı keserım :lolmuch:

SonSAHNE

Bilgiliyim
morfeux demiş ki:
bu taksicilikde büyük para var bence :mrgreen: bendemi taksicilik yapsam ney :mrgreen:
:lolmuch: :lolmuch:
Zardock demiş ki:
eskıden pl mı vardı ben sahsen kesınlıkle bırıne benı kas dıyıp pesınde dolasmam koyarım bota tas catlasa 1 ay sonra benı kasıcak adamı keserım :lolmuch:
sen bi ay kasarken adamda armut toplıcak tabi xD

S0NS4HN3 demiş ki:
morfeux demiş ki:
bu taksicilikde büyük para var bence :mrgreen: bendemi taksicilik yapsam ney :mrgreen:
:lolmuch: :lolmuch:
Zardock demiş ki:
sen bi ay kasarken adamda armut toplıcak tabi xD
her turlu kapısırım ehuehue hızlı kasarım sahsen :mrgreen:

Yukarı Alt