S.a arkadaşlar benim areste 94 lvl charım var bunu 100 lvl olması için ne kadar yatırmam lazım...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
EXL Güvencesiyle ~ Her Server'da POWERLEVEL Sadece 90 TL

Extraloob.Com güvencesiyle EXL Güvencesiyle ~ HER SERVER'da PowerLeveL Başladı! PowerLeveL Ekibi tarafından başlamıştır tek yapmanız gereken bu topic altında benimle iletişime geçmektir.

Madem ki bu kadar çok PowerLeveL yaptırmak isteyen var bizde belli bir ücret karşılığında sizlere bunu yapıyoruz.

Yapmanız Gerekenler :

1) Banka Hesabıma PowerLeveL fiyatımızı yatırmanız.
2) Bu bölümde ücreti yatırdım demeniz : PowerLeveL Satın Alma Bölümü
3) Sonrasında ben size özel mesaj atacağım ve gerekli işlemleri tamamlayacağız.

Ürün Fiyatları :

Extraloob.Com Ödeme Yöntemleri :

2) Bankamatik Kartsız >>>

Türkiye'nin her yerinden anında para yollama
Türkiye'nin her yerinde bulunan Garanti Bankası ATMlerinden 7/24 istediğiniz an Garanti bankasında hesabınız olmadan, kartınız olmadan , şubeye sıraya girmeden para yollayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bankamatiğe gidip Kartsız İşlem'i seçmek . Bu işlemi yaparken "Parayı ne için yatırıyorsunuz?" diye bir seçenek karşınıza gelecek orada diğer yada ödeme'yi seçiniz. Sizden cep telefon numaranız istenilecek onu doğru olarak girdikten sonra bizim hesap numaramızı yazıp yolladığınız taktirde sizden parayı gerekli yere koymanız istenilecek. Garanti bankası 2.5 YTL'ye kadar ücret almaktadır. Parayı yollarkan üzerine 2.5 YTL üzerine koyup yollayınız. Bu işlem oldukça kolay ve kullanışlıdır eğer çözemediyseniz garanti bankasından ofisimizi aramanız , yada banka görevlilerinden yardım istemeniz yeterlidir.

4) Paypal Yolu ile ödeme >>>

Alışveriş Yapan Üyelerimiz:

Fre3sTyLe
sample
unalkeles
ZeratuL*
SePPuKu
DreamOn
LordLearn
action1515
MiCaN
R3V0LUT!0N
richan

*İletişim için bu bölümleri kullanın lütfen viewforum.php?f=406

Saygılarımızla,

/ Şu anda 9 kişiye Plvl yapmaktayız bilginize sunarız :muck:

s.a kardeş sp fiyatlarında 50k 30 tl yazıyo ya 50k sp yani 5000 sp anlamındamı yoksa 50000 sp anlamındamı?

ama nerden vercez özel mesajmı atcaz yada email olarakmı atıcaz onu soruyom biliyorum ID ve PWyi verceğimi

abi msn adresım veriyom eklermısın lütfen burda konuşmak zor oluyo çünkü 54lvl charıma 50k sp kastırcamda nasıl yapılıyo bfilan biliyom bu siteye daha yenı üye üyeyim çünkü lütfen ekleyin

Yukarı Alt