Sabahtan beri düşünuyorum... ama 10 saatdan sonra aklıma geldi ^^ konuyu anlatıyorum suan inş. okuyorsundur

1. Evend so-ok dan Soccer Bileti için bakıyoruz Brezilya'nın yanında 50 yazıyor ^^ yani anlamı 50tane o jewellerden topluyacagız !

2- Oglen Cezayirinkini aldım cunku cezayir 10 kagıt karısılıgında veriyor bendede 17 tane jewel oldugu için Cezayir bileti verdi ^^ Buyuk Takımlar Yuksek İstiyor Her ülkenin yanında ne kadar istedigi belirtiyor bunu hiçbir yerden okumadım sadece bir buluş ve saatlerce dusunmemden geldi.

3-Canavarlardan cok az cıkıyor bunu biliyoruz ! hemen yeni char acıyoruz ong lara goturuyoz İtem Share Yapıyoruz ! ve Ne kadar fazla kesersen o kadar fazla cıkıyor

Umarım ki yardımcı olmusumdur ! KESİNLİKLE ALINTI VEYA CALINTI DEGİLDİR !

Dinledigin için teşekkür ederim ...

- Resim Silinmiş..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
DoNJuaN demiş ki:
bu eventin ödülü neydi acaba
Experience/Skill Points Increase(30dak, 90dak, 120dak, verilecektir (gold time ,le kullanılabilir)

takım seçip bayragnı alınca kasaya atamıyoruz. inventoryde beklyor. ben sımdıden 4 ayrı takıma oy verdım bayrakları 1 sırayı doldurdu ödüller de cezbedici bişey olmayınca sattım bayrakları gorevlerı falan da toplamayı kapattım boşa yer işgal etmesin diye =)

Yukarı Alt