Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Arkadaşlar Program sayesinde Portlarınızı rahatlıkla açıp Samurai Shodown u rahatlıkla oynayabiliyorsunuz.

Nasıl yapıyoruz peki bunu
1.adım
ilk gelen hataya Cancel diim modemin markasını ve modelini seçme
2.adim
Default admin adı ve parolası girme.
3.adım
Custom aplicationa girip yeni oluştur diyip 2DFighters adında bir application oluşturma. Bu aplication da UDP yi 27886 yapmalısınız. aplicationın üstüne gelim Forward This aplication diyeceksiniz.
4.adım
Update Router diyip bitiriyorsunuz

Daha sonra oyuna gelip Can Host tuşuna basıyorsunuz

Download
Buradan indirebilirsiniz
Download

Modeminin şifresini bilmeyen arkadaşlar Buradan ulaşabilirler

Apt

rank8
abi ben topicten hiçbirşey anlamadım herşeyi tek bir topik altında ve daha ayrıntılı anlatırmısın..

Ok birazdan tüm modemlerin manuel olarak port açılmasının anlatımını yapacam.

Çok fazla modem olduğu için biraz uzun sürecek ; Creative Modem anlatımını burdan kendim yapıyım;
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
mcoktay16 demiş ki:
Airties modemlerde port açmak için ilk önce
http://192.168.2.1 adresine giriyorsun Şifre kısmını boş bırakıp giriş yapıyorsun.
Sol taraftaki Nat yazan yere tıklıyorsun,Ve sanal Sunucu'yu seçiyorsun
Burada ilk olarak Lan ip adress yazan yere Varsayılan ağ geçidi ip numarasını yazıyorsun
Bu numarayı öğrenmek için ; Başlata basıp , Çalıştıra gel ve cmd yaz ondan sonra gelecek ekrana "ipconfig/all" yaz ve orada gelen bilgilerden ip adresin senin yazacağın numaradır.
ikinci boşluktan Açacağın portun tipini seçiyorsun (sen UDP seçeceksin) Lan Port ve Gerçek port a açacağın port no'sunu yazıyorsun ve etkine basıp Ekle yapıyorsun bitiyor.

EstirmeBeni demiş ki:
pikatel combomax bulamadım modeli hangisi ttnet adsl

pikatel combomax ttnet adsl hangisi oluyor
Pikatel Combomax için ;
Modeminizin setupına girebilmek için Internet Tarayıcınıza (Internet Browser) (Internet Explorer veya Netscape) http://192.168.1.1/main.html yazıp, Enter basın.
Size Kullanıcı Adı (User Name) ve Şifre (Password) soracaktır. Değiştirmediyseniz default değerlerini modeminizin kullanım klavuzundan (manuel) bulacağınız değerleri girin. Eğer kullanım klavuzunuz (manuel) yoksa Default değerleri ;

User Name : admin

Password : password girin.

OK basın.

Çıkan menüde sırasıyla, Gelişmiş Kurulum - NAT - Sanal Sunucu - Ekle tıklayın.

Çıkan menüyü aşağıdaki gibi doldurup Kaydet/Uygula tıklayın

Aşağıdaki menü çıkacaktır. Yaptıklarınızı kaydetmek için soldaki pencereden Yönetim tıklayın.

Yönetimin altındaki Kaydet/Yeniden Başl tıklayın. Çıkacak pencerede de Kaydet / Yeniden Başlat tıklayın.

Modeminiz yeniden başlayacaktır.

ZyXEL P-660RU da yok port açma programını indirdim
dediğin işlemleri yaptım fakat update router yazısı belirginleşmedi tıklanmıyor yani

Yukarı Alt