Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Pokerde insanın kıl payı galibiyeti!

İnsan ile bilgisayar arasında yapılan ilk poker turnuvasını, iki profesyonel poker oyuncusu kıl payı kazanabildi.

Dünyanın en iyi poker oyuncuları arasında yer alan Phil Laak (üstte), Ali İslami ile birlikte Polaris adlı bilgisayar programı karşısında zor bir galibiyet aldı.

Kanada’nın Vancouver kentinde yapay zeka konusundaki bir bilimsel konferans çerçevesinde yapılan ve dünyanın ilk insan ile makine arasındaki poker turnuvası olarak tanıtılan etkinlikte, dünyanın en iyi poker oyuncularından kabul edilen Los Angeleslı Phil Laak ve Ali İslami, Polaris adlı bilgisayar programı karşısında zor bir yengi aldılar.

Kod:
hep bir poker face e ship olmak istemişimdir hoş pokeri de scream ile ben iyi oynarız.

StarkDrache

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
StarkDrache demiş ki:
Extraloob ; viewtopic.php?f=97&t=13963&st=0&sk=t&sd=a
Daha ÖNce Böyle Bir Konu Açmıştım Confused
görmemişim, lakin şu da vardır uzun ve görselsiz uzun düz copy paste yapılan yazıların alıcısı az olur benimki gibi kısa öz süslü püslü olursa çok kişi okur dikkati çeker capişşş :lolmuch:
Ben ne demek istediğini anladım :mrgreen:
Ama Daha önce Ben Onu ayrı Bir Topic Olark açtım ve uyarı aldım Confused

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uyarı mı aldın mmm neden acep bilemiyorum ama o kadar da sorun değil uyarı alısın 3-5 güne silinir gider yeterki tekrarı olmasın.

StarkDrache

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
uyarı mı aldın mmm neden acep bilemiyorum ama o kadar da sorun değil uyarı alısın 3-5 güne silinir gider yeterki tekrarı olmasın.
Birdaha Olmadı OLmazda :lolmuch:
Uyarı Almamın sebebi ise O başılğın bilim-teknolji bölümnde forum kirliliği yapmasıymış bende bunun için kendi topiğimin içine attm ordada bakan olmuyor zaten Confused

en son Montecito otelinde yapılan dünya turnuvasında Negranoo Phil Laak ın restini ilk turda aldı ama final masasında Semy Farha ya kaybetti poker le ilgilenen arkadaslar bilir ( ek bilgi olsun :mrgreen: )

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bunu bir tv kanalında arkadaşlar izlemişler bana anlatıyorlardı ama bilemiyorum tabi tam doğruluğunu...

Morwena

Buralıyım
hangi kanal veridiğine göre şimdi bi show verirse % 40 yalan % 40 doğru % 20 çelişkili Cool

ama Ntv falan verdiyse doğrudur Cool

abi bu ne yaa sitedeki tek erkek benim galiba bütün oyuncular bayan gözüküo :mrgreen: nasıl poker bu yenilen soyunuo galiba :lolmuch: :lolmuch:

Yukarı Alt