Takımı
Besiktas
Kameno die bir Çar var Elinde sun (Güneş Mührü) var o iyi damageler yapıo
Ama _KaZu_ abi ona crit tek attınıda unutmıyacağım
Bence ismini tam hatırlamıyorum ama Lıght ile başlıyordu Cleric/Rogue war
O kral ama Bowcularda _KaZu_ Abiden iyisini tanımam :)

hmm _kazu_da iyi ama onda sun fln yok uniq kralıda BASGAMAYI nankatsudan daa az medusa kesms ama dier uniqlerde daa i hm sun+9da wr onda :)

__Kai__ benim char xD . nuker ve ezik level de uniq kesmeye başladı 74de fln ısu kesti xD
78 lwde camp 8-9 'da pt'lere girdi ve taxi niyetine değil. atack yapıyor. :) FullNuker akar RRRR

xD

Bende BASGAMAYI diyorum!! bu arada Nankatsu daha fazla kesmiş dogru ama Nankatu Hepsini Murat abi (BASGAMAYI) haca gittigi zaman kesti bunu belrtym!!

Bende BASGAMAYI diyorum!! bu arada Nankatsu daha fazla kesmiş dogru ama Nankatu Hepsini Murat abi (BASGAMAYI) haca gittigi zaman kesti bunu belrtym!!

neith war die_weatcher guıldinden sos som sun setli o da iyi ama nedense o kdr set dizmiş 5-6 tane uniqi wr madem uniqe gtmicen nie set dizio anca kale savasında iidir o

korki188 demiş ki:
Tartışmasız Tabiki Shutetsu^^
İtem Bakımından Tabiki Murat Abim : BASGAMAYI ( adam zengin :P )
Unique Bakımından Konuşmak İstemiyorum..
Alchemy Bakımından Erdi ile bu işi iyi yapıyorduk old 1n3x o bırakınca tamamen bana kaldı.

PS: 8 aydır ne silke, ne golda, ne bota TL vermeden geçinen bi char Shutetsu =)

Nova itemleri düzmek benim için imkansız değil, sadece wizard chara gereksiz olduğunu düşünüyorum. Zaten Warrior Kasıyorum yakında herkez herşeyin farkına varcaktır summer6:

size göre kral en çok uniq kesen mi ? bence yanlış bi düşünce. devil_bow777 var adam full nova

Yukarı Alt