evet başlıkta söyledim bana palmiye ağacı lzm ama boş bölee şekilimsi bişi acaba bunu nasıl yapabiliriz photoshop yada başka hangi programla ? şöyle sol tarafta durup baş kısmı sağa doğru eğilmiş bi palmiye ağacı lzm mümkünse 1152*864 ebatlarında yapabilicek olan varsa acayip makbule geçer yada nasıl yapabilirim bi fikir veren olursa oda kabulumuzdur ter dökmeden iş olmaz :) bide ek olarak flasta yapraklarını hareketlendiricem o yuzden baş kısmındaki yaparakların biraz sade olması lzm ki shape ayırıp yaprakları tek tek bölerken zorlanmıyım :)

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim . Saygılarımla :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
onu yapana kadar google da aratsan hazır yapılmışını kolaylıkla bulursun uğraşmaya değmez Wink

çok aradım extra baba da şöyle tam kafama yatan bişi bulamadım işporta mühendis olarak çizim kafamda war ama tam olarak nasıl çizeceğimi bilmiyorum bi kaç denedim photoshopta ama benimki palmiye ağacından çok sürüngenlere benzedi :) acaba photoshop harici güzel bi palmiye çizebileceğim neler war corel draw falan hiç bilmiyom ama onlarda daha iyi çizilir derseniz öğreniriz sorun olmaz :)

Palmiye humz... nasıl yapılırki Freehand ve tablet kullanan biri olması lazım sanırım... Yada images google.com dan bulabilirsin..

Palm tree diye arat bir kamyon palmiye çıktı. Ama senin nasıl birşey istediğini bilmediğim içinb uraya koymadım advanced search den extra large ayarlayıp palm tree diye aratırsan baya bi çıkıyor.

bunun gibi ama daha bi boyutlu yani daha bi canlı :) gerci güneşi silsem az bi kabartma uygulayıp renkleri canlandırsam gövde üzerinde biraz gölgelendirmeyle katmanlaştırma yapsam nasıl bişi çıkar merak ediyorum :)

Jigsaw

Aileden
-Resim Silinmiş.

Kendi emeğim.. :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ellerine sağlık kardeşim :) ama inan bana benim ilk çizdiğimi görsen kesin bende ne yetenekler varmış diyerek güzel sanatlar okumaya başlamıştın :)

Jigsaw

Aileden
Pardon da bi yerimle tablet pcde çizsem bundan daha güzel olurdu şaka mı yapıyosunuz yawww. :mrgreen:

ya elle bi milyon tane çizicem de bilgisayarda çizilmiyo ya :) şimdi bi kac ytl icinde gidip tablet pc falan alamıcam :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
elle çiz renkli fotokopi yap olmadı ps de renklendir :lolmuch:

Yukarı Alt