anlamadım, eğer ki silkroad privatesinin insta ile ne işi olur diye söylüyorsan haklısın, maksat altarnatif :D
Yanlış anlama tasarımlarını ne kadar sevdiğimi biliyorsun :) burada demek istediğim: sosyal medya logolarının arka tarafların beyazlığı :lol:

Yanlış anlama tasarımlarını ne kadar sevdiğimi biliyorsun :) burada demek istediğim: sosyal medya logolarının arka tarafların beyazlığı :lol:
Stone Texture üzerine sosyal butonların overlay hali kenarları bilerek 0.1 cm küçük bıraktım 3d görünüm oluşsun diye, kötü mü durmuş?

diğer tarafta böyle tertemiz bir sunum var ;Eki Görüntüle 34689
diğer tarafta da sosyal medyanın overlaylerindeki beyazlık olunca göze biraz şey geliyo whiteangel (belkide bana öyle geldi)

edit: derdimi anlatamadım bi türlü çizeyim bari dedim :D

hatta mouse üstüne gelince böyle bişi olabilir

zamanım olmadığı için kısaca şöyle göstermek istedim sadece bi öneri gibi görebilirsin, indexin geri kalan herşeyi mükkemel eline,koluna sağlık :lol:

Son düzenleme:
Mükemmel olmuş fakat logonu text olarak değilde logoya dökersen daha kaliteli olabilir diye düşünüyorum.
Teşekkür ederim logoya pek fazla önem vermedim şimdiye kadar sadece imzam bulunsun üstünde diye text eklemiştim önerin için de teşekkür ediyorum hocam :)

@Flexi sen böyle değildin çok geliştin çokk, gene döktürmüşsün :muck: :lol:

İkinci Header çalışmam, 3 saatlik bir çalışma daha uzun sürelerde daha iyi işler çıkabilir. Birden başlayıp durmadan karma tasarım yapmak belli bir yerden sonra tıkıyor onu fark ettim, ara vererek çalışmak belki daha doğru olur, farklı fikirler düşünülebilir.
Sizlerin de fikrini almak isterim, sıfırdan çalışma olduğunu göz önünde bulunduralım.

Yukarı Alt