üyeLerinize bu şekiLdemi cevaplar veriyorsunuz. Siz kimsinizki dalga geçiyorsunuz admin'sin bide yaptıgın ayıp..

arkadasım cogu insan bu bota para verio 5 Lirada olsa 10 Lirada oLsa sonucda bi ekmek parası neden boşa gitsinki biraz konuyLa iLgilenin Lutfen

bot için parayı bize mi yatırdınız?
Botu biz mi çıkartıyoruz?
Bu iki soruya cevap verirseniz kendi kendinize gereken cevabı vereceksiniz.

- Bot için parayı size yatırmadım ama yatıranLarLar vardır eLbet anasayfada kocaman rekLamınız var buda demek oluyorki PBMC botun bayiLiğini aLmıssınız.
- Botu siz cıkarmıyorsunuz evet cıkarıyorsunuzda diyen oLmadı.

- Benim sana bi sorum oLucak madem siz bu botu cıkarmıyorsunuz , madem kullanıcıLarın soruLarına karsı düzgünce bi cevap vermiyorsunuz bu konunun burada işi ne ?

- Ayrıca üyeLeri banLayarak hiç bir yere varamazsınız.. Senin yaptıgın adminLiği 10 yasındaki cocuk senden daha iyi yapar ki IQ'un 10 yasındakı bir çocugun IQ'sunu aratmıyor... Şimdi ister banLa ister banLama benim bu forumLa bundan sonra işim oLmaz.. Ne kadar çevrem varsada tek tek iLeteceğim.. iyi akşamlar.

Allah akıl fikir versin ne diyelim :)

Sen TV'de reklamını gördüğün ürünü alıp beğenmediğinde Tv kanalının sahibine mi şikayet edersin yoksa ürünü satana mı? Önce biraz mantıklı düşünelim,sonra yorum yapalım.

Bu site senin gibi sömürücülerin laflarıyla ayakta kalmıyor. Reklam alacağız ki size hizmet verebilelim.Kuru kalabalık etmeye gerek yok.Gölge etme başka ihsan istemez. Şekilli yazmakla da adam olunmaz,Türkçe yazmayı öğren sonra gel IQ'dan ondan bundan bahset.

adminim mbot alacağım ama kredi kartı ile... paypal adresi olan bi site var mı bildiğiniz

ya bu phbotta warriorlar buff basamıyor 1 saatte bi basıyor oda kafasına eserse ... :S

Yukarı Alt