arkadaşlar phbot süre uzatirken phbot craptrap diye bir şey gördüm bu ne işe yariyor bilgisi olan yazabilir mi ? 2ip limitini kaldırıyor mu acaba :D

Takımı
Seçiniz...
arkadaşlar phbot süre uzatirken phbot craptrap diye bir şey gördüm bu ne işe yariyor bilgisi olan yazabilir mi ? 2ip limitini kaldırıyor mu acaba :D
ip limit'i proxy kullanıp rahatlıkla aşabilirsiniz bu çok basit bişey.

harici phbot hakkında ismi dışında bi bilgim yok.

Server
Eris
CrapTrap private serverlerde çalışmaz başta bunu bil. İsro'da client limitini kaldırıyor aktif bir phbotun olması gerekir.
Olayı bu kısaca :D

CrapTrap private serverlerde çalışmaz başta bunu bil. İsro'da client limitini kaldırıyor aktif bir phbotun olması gerekir.
Olayı bu kısaca :D
Merhaba. Bende CrapTrap alıcam ama birkaç sorum var.
1 - Bildiğim kadarıyla normal Client açma sınırını kaldırıyor ve arkada bir Client çalışmadan oyuna girmeni sağlıyor. Peki normal CrapTrapsiz çar açma sınırı kaç?
2 - Oyunda giriş yaparken Max 2 kişi aynı anda giriş yapıyor. Yani giriş yaparken IP Limit koyuyor. Çarları 2şer 2şer oyuna sokmak gerekli. Bunu önlüyor mu? Yani 10 çar aynı anda giriş yapıp sırada bekleyebilir mi?
3 - Kasma yerine Otomatik gidiyor mu? Şehirler arası ışınlanıyor mu?
4 - Son sorum şu. Eskiden pHBotta 7 günlük ban yiyorduk. Yetkililer VIP olmayan girmesin şuan sorun var denmişti. Hala aynı sıkıntı var mı?

ip limit'i proxy kullanıp rahatlıkla aşabilirsiniz bu çok basit bişey.

harici phbot hakkında ismi dışında bi bilgim yok.
merhaba yıllar geçmiş ama ben proxy ile ilgili bir sorun yaşıyorum.. Proxy bağladığım charlar bi süre giriş denemesi yaptığında fotoğrafta gözüktüğü gibi Bağlantı uzak sunucu tarafından kapatıldı diyor ve charım 24 saat ceza yiyor. Proxy aldım ancak bir türlü diğer charları oyuna sokamıyorum

Dosyalar

ekogold

EkoGoldTeam
merhaba yıllar geçmiş ama ben proxy ile ilgili bir sorun yaşıyorum.. Proxy bağladığım charlar bi süre giriş denemesi yaptığında fotoğrafta gözüktüğü gibi Bağlantı uzak sunucu tarafından kapatıldı diyor ve charım 24 saat ceza yiyor. Proxy aldım ancak bir türlü diğer charları oyuna sokamıyorum
reis isroda ip limit 100 proxy kullanmana gerek yok artık

bro charlar tahminim 100 defa deneyip giremeyince 24 saat bloke yiyor. şifre yanlıs diye hata verir. charını 24 saat sonra denemen lazım eğer denemeye devam ederse ip ban yiyorsun proxy olsa bile 5 saat sonra fln ip ban acılıyor o proxynin ona göre

Yukarı Alt