VaLe

.
Merhaba,

Hakkindan gelemedigim bi konu hakkinda sizinde Yardımınızı bekliyorum .

Oynadigim server da kervan cekme işleminde mal alırken ve malı satarken sistemden soru geliyor bu soruyu doğru yanitlamassam bot malı almiyor sürekli olarak malı almaya çalıştıkca farklı bir soru geliyor ve olay bu sekilde devam ediyor .

Şimdi benim bu olayı atlatabilmem için bot ya mali alma ekranını açınca bir süre beklemesi gerek .yada bu sorulara yanıt verecek başka bir sistem .

Not: toplam 14 çeşit soru var karışık düzenle geliyor .

Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

VaLe

.
Merhaba,

Hakkindan gelemedigim bi konu hakkinda sizinde Yardımınızı bekliyorum .

Oynadigim server da kervan cekme işleminde mal alırken ve malı satarken sistemden soru geliyor bu soruyu doğru yanitlamassam bot malı almiyor sürekli olarak mal alma sayfasını açıp kapatıyor ve mal alma sayfasini her acip kapansinadada farklı bir soru geliyor ve olay bu sekilde devam ediyor .

Şimdi benim bu olayı atlatabilmem için bot ya mali alma ekranını açınca bir süre beklemesi gerek .yada bu sorulara yanıt verecek başka bir sistem .

Not: toplam 14 çeşit soru var. Karışık bir düzenle geliyor .

Yardımlarınızı bekliyorum.

Takımı
Galatasaray
Aynı soru sorulsaydı bir nebze kolaylaşırdı ama her seferinde farklı bir soru soruluyorsa iş zorlaşır baya.

VaLe

.
Şuanda baya aşama kaydettim tek sorunum bu . Bota cizdirmis olduğum script in satın alma öncesine bir kod yazılması gerek ama bu kod tam olarak nasıl bir şey bilmiyorum . Stop mu wait mi bilemiyorum

Yukarı Alt