kardeşler benim 2 problemim var 1.si vsroya başlıcamda yeni çalışan linklerini istiyorum bazı forumların altında boşuna indirmeyin çalışmıyor felan yazmışlar o yüzden kusura bakmayın ikinciside milletin uniqueleri bıraktığı bi sro çeşidi varmı vsro ksro sjsro gibi gibi ... saolun şimdiden buraya açma sebebim ise bana çok acil cevap lazım diğer taraflarda soruma cevap verilmiyor konuma bakılmıyor bile anlayışınız için teşekkürler :D :thumbsup:

ne kadar oldu sen oynuyalı kardeşim unique hastasıyımda :) biriside vsroda dokunmuyolar dedi o yüsden

Bayağı oldu en az 3 ay felan.Tekrar başlasammı diye düşünüyorum bende ^^ Uniq hastasıysan öneririm.Kimse dokunmuyor dediğim gibi.Bir ara mısırlılar sarmıştıda onlarda bırakmıştır şimdiye.

mısırlıları uçururuz biz kardeşim yha ayıpsında :) şimdi kararsız kaldım bi arkadaşımda vsroda dokunmuyorlar dedi serverlar boş dedi lag 0 dc 0 bot serbest ban riski yok felan dedi anlattı işte bende kararsızım önercek yokmu ya:S

kardeşlerim yarın bunu bi arkadaşın önermesiyle yüklemem gerek yardım edin lütfen

hmm beyler şu vsroda unique işini bilen varsa bi söylesin bide bunun linklerini koyarsa çok memnun kalıcam!

Flood yapamana gerek yok forumu biraz araştır bulursun mutlaka resim ^^Olmadı koskoca google var :lol:

kardeş biras ksroyu anlatırmısın bana oynuyan birisinden özelliklerini almak daha önemli bence (özellikle unique) :D

Yukarı Alt