Server
Flora
Takımı
Galatasaray

Venezuela petrol üreticileri olarak birinci konumdaydı ve açık ara birinciydi.

Petrol İhracatçısı Ülkeler Organizasyonu (OPEC) 1960 yılında beş ülke tarafından kuruldu: İran, Irak, Kuveyt, Suudi Arabistan ve Venezuela.

OPEC kurulduğu zaman, Venezuela, bu beşlinin içinde günlük 2.8 milyon varil petrol üretimi ile lider konumdaydı.

Kuveyt günde 1.7 milyon varil, İran 1.1 milyon varil, Irak 1 milyon varil, Suudi Arabistan ise 1.3 milyon varil petrol üretiyorlardı.
İkinci video'yu özellikle izleyin , Venezuela'nın başından geçen her şey bir bir , bizimde başımızdan geçiyor. Askeri darbe dahi yapılmaya çalışılmış ve başarısız olmuş bir ülke.

Adamlar pişman olmuş bir de bize bak diyecektim videonun sonu bizlere atıfmış meğersem :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Adamlar pişman olmuş bir de bize bak diyecektim videonun sonu bizlere atıfmış meğersem :mrgreen:
Video bizim seçimlerden önce çekildi , yeni başkanlık sistemi geyiğine evet demeyin diye.
Adamların geçtiği tarih bizlerle tamamen aynı. Darbe olmuş , enflasyon , başkanlık sistemi...

ExcI

ExcI
bizde her 50 senede bir darbe oluyor zaten bize özenmek istemişler işler yolunda gidince sonra rotayı başka
başka yöne çevirmişler

hep diyorum insan vatandaşım demedikten sonra cennetin bile rengi solar
lağam çukurlarında vatandaşım diyip yaşarlarsa temizleyip saraylar yaparlar.
Kısacası 4A v 4B arasında fark var yani

Son düzenleme:
Yukarı Alt