sorunum şu pet toplama yapmıyor. mbot ayarlarım : Birde pettin oyun içindeki 3 seçenekli toplama ayarının ( mbotta pet filter açık olduğunda ) ne olması gerekir summer4:

Onlar tıklıyken "Ara" butonuna bas sonra bulunan sonuçların en başındakine tıkla sonra en aşağı gel shift'e basarak en alttakine tıkla sonra hepsi seçilmiş olacak ve sağ tıkla pet ile topla seçeneğine bas sonra ayarları uygula de

The__Prestige demiş ki:
Onlar tıklıyken "Ara" butonuna bas sonra bulunan sonuçların en başındakine tıkla sonra en aşağı gel shift'e basarak en alttakine tıkla sonra hepsi seçilmiş olacak ve sağ tıkla pet ile topla seçeneğine bas sonra ayarları uygula de
Teşekkürler

arkadaslar bu mbot ta pet toplama sorunum yok ama sadecealtn toplamasını istiyorum ama pet ne var ne yok topluyor ustude hemen doluyor ve doldugu zamanda toplamayı bırakıyor bu nasıl iş anlamadım ne yaptıysam olmadı hersey kapalı char falan hıc bısey toplamıyor sadece bot ayarından altınları pet ıle topla yapıyorum ne kadar cop ıvır zıvır seyler varsa topkluyor pet nasıl ayarlayabılırız bunu sadece gold toplaması için ????

darky0117 demiş ki:
arkadaslar bu mbot ta pet toplama sorunum yok ama sadecealtn toplamasını istiyorum ama pet ne var ne yok topluyor ustude hemen doluyor ve doldugu zamanda toplamayı bırakıyor bu nasıl iş anlamadım ne yaptıysam olmadı hersey kapalı char falan hıc bısey toplamıyor sadece bot ayarından altınları pet ıle topla yapıyorum ne kadar cop ıvır zıvır seyler varsa topkluyor pet nasıl ayarlayabılırız bunu sadece gold toplaması için ????
Türkçe kullanıyorsan Eşyalar bölümüne geliyorsun bütün açık şeyleri kapatıyorsun.Altınları pet ile topla yazan yeri açıyorsun sadece.''Gold pick pet'' seçeneğini açıyorsun sonra.Sol altta ''ara'' yazan yer var ona tıklıyorsun Shift'te basılı tutarak En baştakinte tıklıyorsun shift bırakmadan birde en alttakine tıklıyorsun
Sağ tık yapıyorsun ve A-B leri açıyorsun ve kapıyorsun ayarları uygula diyorsun.Artık sadece gold topluyor olması lazım.

Yazılı anlatımdan birşey anlamadıysan teamviewer vererek daha iyi yardımcı olurum.

Yukarı Alt