- Resim Silinmiş.​

Merakla beklenen iki oyun serisinden Konami’nin PES 2011’i, Türkçe olarak oynanabilecek

Dünya oyun endüstrisinin Japon devi Konami’nin her yıl çıkışı merakla beklenen Pro Evolution Soccer’ın (PES) ilk defa ‘Türkçe’ olacağı Konami Digital Entertainment GmbH tarafından duyuruldu. PES 2011’de oyunun yeni nesil versiyonları olan PlayStation 3, Xbox 360, PC-DVD formatlarında oyun içi metinler ilk kez Türkçe olarak hazırlandı. Serinin bu Türkçe versiyonu PlayStation 3, Xbox 360, PC-DVD formatlarında 7 Ekim’de hayranları ile buluşacak. Wii, PlayStation 2 ve PSP formatları için PES 2011’in ekim ayı içerisinde raflarda olması planlanıyor. Oyuncuların her bir pas ve şutun tam olarak gücünü ve yerini belirlemelerini sağlayan güç çubuğu, şut ve dayanıklılık göstergesi, yeni defans yapay zekâsı ile çalım ayarları gibi yeni özelliklerin bulunduğu PES 2011, Arjantinli yıldız Lionel Messi’yi oyunun kapağına konuk ederken, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi öğelerinin yanı sıra Güney Amerika’nın en önemli turnuvalarından Copa Libertadores de oyunda bulunacak.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hmzsnmz demiş ki:
ŞL zaten vardı avrupa ligi ile libertadoresin eklenmesi iyi olmuş. Ayrıca Türkçe olması apayrı bi güzellik olmuş acep spiker falan da türkce mi olacak :P
Umarım olur.düşünsenize Ercan Taner maç anlatıyo.süper olurdu vallahi ama sanmam spikerin Türkçe olcagını.ollmazsa Türkçe spiker yamasını indiririz :lol:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
hashus159 demiş ki:
link var mı oyunu indire bilceğiiz bi yer
7 ekimde çıkacak oyun.
hmzsnmz demiş ki:
ŞL zaten vardı avrupa ligi ile libertadoresin eklenmesi iyi olmuş. Ayrıca Türkçe olması apayrı bi güzellik olmuş acep spiker falan da türkce mi olacak :P
oyun içi metinler bro sanmam spikerin Tr konuşucağını

DukeNukem demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Umarım olur.düşünsenize Ercan Taner maç anlatıyo.süper olurdu vallahi ama sanmam spikerin Türkçe olcagını.ollmazsa Türkçe spiker yamasını indiririz :lol:
Harbi ya mükemmel ötesi olur. Sıkıldım i am john champion lafından :lol:

Absence

Bro adamlar jest yapmış sadece ki oyun içi metinleri çevirmek 1 saatini almaz adamların sırf yama indirmeye uğraşmayalım diye :mrgreen: spiker dersen oda kolay aslında ercan tanerle anlaşırsın 1 gün kayıt yapılır ertesi gün oyuna koyarsın seçeneklere eklersin bunu bizim Türkler yapıyor kendi anlatmış adam mikrofona indir kur dinle bunlar ufak şeyler ama kıymetini bilmeleri lazım Fm Türkçe olsun diye totomuzu yırtıyoruz adam 20k orjinal alınacağına söz verin yapıcaz dediler ama satış rakamlarını vermiyorlar :mrgreen:

EmmaW

şaşırdım doğrusu.
korsan oyun cenneti ülkemizin dilini niye kullanmışlar acaba :)
sanırım yapan tek oyun olur pes 11 örnek vererek hp 6 da singapurca vardı türkçe yoktu :) neden peki çok basit firma bile açıkladı oyun alan yok..

Umarım 2011 de bazı değişikleri yaparlar.Mesela;

Almanya Ligini koysunlar artık.Yaması felan var ama orjinal hali çok iyi olur.
Yada İngiltere takımlarının ve bazı oyuncuların isimleri lisanslı olur.
Fifa da bütün takımın kendine ait stadı var fakat pes te o yok.umarım çoğu takımın stadı kendi stadı olur.şahsen bunlar olursa fifayı oynayan cıkmaz heralde :)

Absence

EmmaW. demiş ki:
şaşırdım doğrusu.
korsan oyun cenneti ülkemizin dilini niye kullanmışlar acaba :)
sanırım yapan tek oyun olur pes 11 örnek vererek hp 6 da singapurca vardı türkçe yoktu :) neden peki çok basit firma bile açıkladı oyun alan yok..
Cm 2010 Türkçeydi

hmzsnmz demiş ki:
Türkçe spiker olmayacak.

DukeNukem demiş ki:

Fifa da bütün takımın kendine ait stadı var fakat pes te o yok.umarım çoğu takımın stadı kendi stadı olur.şahsen bunlar olursa fifayı oynayan cıkmaz heralde :)
Almanya ligini tam bilmiyorum ama Bayern Münih , Rhur(Schalke 04) , Weser(Werder Bremen) ve Libertadores kupası için bir çok yeni takım eklenecek.

Takımı
Besiktas
DukeNukem demiş ki:

Pes de zaten almanya ligi vs hepsi var, formalar olsun, takım isimleri logoları olsun..Ama oyunun orjinalinde var.Lisanslı ürününde yani.Burdan aldığın korsan pes lerde yok.Git orjinal cd sini al,kur ve farkı gör :wink1:

Absence

mavi demiş ki:
dünya oyun frmaları yavaş yavaş türkçeyi hesaba almaya başlıyor bide call of duty ve medal of honor serileri türkçe olsa..
En çok eksikliği onlarda duyuyoruz zaten bana adamın mevkiini Türkçe yazmışsın yazmamışsın önemli değil cod da bi görev için bi saat uğraş halbüki git kapıyı aç yazıyor ama bilmiyorsun :mrgreen:
Avenger demiş ki:
Türkçe olacağına türkiye ligi koysalarmış keşke :rolleyes1:
Bundes liga bile yok Spor totoya daha çok var kalitenin yükselmesi lazım

Lenneth demiş ki:
DukeNukem demiş ki:

Pes de zaten almanya ligi vs hepsi var, formalar olsun, takım isimleri logoları olsun..Ama oyunun orjinalinde var.Lisanslı ürününde yani.Burdan aldığın korsan pes lerde yok.Git orjinal cd sini al,kur ve farkı gör :wink1:
Benim ps ye lisanslı cdsini aldım pes8 pes9 pes10 aldım hiçbirinde almanya ligi yok .Pc yede lisanslı yani orjinal aldım ama yok.Benim bildiğim pesin tüm serilerinde Almanya ligi yok.

Pes Bundes Liganın lisansını almadığı/alamadığı için yok s.t.s.l nin lisansını fifa almıştı diye biliyorum

Yukarı Alt