Liu

rank8
fazla degil bi kaç sene sonrasına ole bı nesıl yetısıor kı benım benım tanıdıklarımın yarısından fazlası gıtar kursunda we metalica avril sistem of a down hastası

2006 rock'n coke da görev almıştım. anam o kadar yoruldugumu hiç hatırlamıom. hele konser zamanı ortadaki barda çalışıosan offff
ama konserler süperdi ^^

Jigsaw

Aileden
Rock'n Coke'a bu sene gitmeyecem bilet var ama biriyle gitcektim artık o biri yok bileti vercem birine. Sap gibi tek başıma çadırda oturcak halim de yok. Zaten sevdiğim gruplar da yok.

R&B festivaller olursa gidersin Slayer, west coast gibi dolaşırsın ortalıkta. Bende bu tarz müzik dinleyenleri ve rock/metal/gothic müziği sevmeyip bunu dışarı vuranları sevmem ama içimde tutuyorum herşeyi dışarı vurmanın bir manası yok

screamadle demiş ki:
R&B festivaller olursa gidersin Slayer, west coast gibi dolaşırsın ortalıkta. Bende bu tarz müzik dinleyenleri ve rock/metal/gothic müziği sevmeyip bunu dışarı vuranları sevmem ama içimde tutuyorum herşeyi dışarı vurmanın bir manası yok
senin benle bi problemin mi var ben sadece kendi fikrimi soyledim. Neden her soyledigim sana batiyor hic anlamis degilim

Çünkü muhabbettin arasında bunu ifade etmein bir manası yok hacım bildin Wink Exclamation

Yukarı Alt