Selam Arkadaşlar Öncelikle Bu dökümanı Hazırlamamın Sebebi Son zamanlarda virüsler yüzünden çoğu arkadaşın Makinelere Format Atması veya Verilerinin Silinmesiyle İlgilidir..

Öncelikle Temiz Bir Makineye Ne gibi ücretsiz ve güvenlik korumaları ekleyebilirim diye düşünmeyin hemen açıklıyoruz.

Antivirüs Seçimimizi Çok Güvenilir ve ücretsiz bir Program olan Avira ile Kurmak Gerekir Avira Hem sistemi yormaz Hemde Tanıdığı virüs Sayısı ile çoğu testte 1. veya 2. sırada Herzaman kendine yer edinir...

Avira AntiVir Personal 10.0.0.561

Evet Sıra Geldi USB Flash bellek veya CD-DVD koruma Seçeneğine birçok arkadaşın Sıkıntısı USB den bağlanan aygıtlardan gelen Autorun virüslerle ilgilidir bunun için %100 koruma sağlayan ufak bi program kurmanız yeterlidir..

Panda USB Vaccine, Panda Security Research ekibi tarafından hazırlanan ve Windows otomatik çalıştırma (autorun) özelliği yüzünden bilgisayarınıza autorun.inf virüsü gibi virüslerin bulaşmasını engelleyen ücretsiz bir yazılım. Panda USB Vaccine, açıldığında size Computer Vaccination ve/veya USB Drive Vaccination şeklinde iki seçenek sunuyor. Bu aşılama (vaccination) işlemini bilgisayarınıza uygularsanız, bilgisayarınızın autorun özelliğini kapatmış oluyorsunuz. Bir USB sürücüyü seçerek uygularsanız, sürücünün otomatik çalıştırılması engellenmiş oluyor. Program sadece FAT & FAT32 USB sürücülerini destekliyor...

Panda USB Koruma Download

Evet Sıra Geldi Sizden İzinsiz çalışan Yani HIPS adı verilen Bu Program Sizi keylogger veya benzeri Kötü Yazılımlardan Koruyan bi programdır...Verdiğim Program 1 Sene yasal abonelik kampaynası içindedir..Eğer Makineniz Kuvvetliyse Bu Programı Şiddetle Tavsiye ederim

AntiLogger, zararlı yazılımların saldırı metodlarına karşı geliştirilmiş, güçlü anti-eylem metodları içeren, yenilikçi güvenlik modülleri ile "Bilgi Güvenliği"nizi imza veritabanına ihtiyaç duymadan, sezgisel olarak koruma altına alır.

Antilogger, bilinen tüm yöntemler ile çalışan bilgi hırsızlığı amaçlı zararlıları engellemektedir. Kullandığı sezgisel koruma metodu ile henüz ortaya çıkmamış ve bilinmeyen yeni saldırı yöntemlerine karşı da "Bilgi Güvenliği"nizi sıfır zamanlı olarak koruyabilmektedir.

Yaygın olarak kullanılan ve dünyaca tanınmış çeşitli güvenlik yazılımlarının bile yakalayamadığı bilinmeyen zararlılara karşı size yepyeni ve çok güçlü bir koruma sağlar.

Sıraladığımız maddeleri kısaca açıklayacak olursak;

SSL Logger'lara karşı koruma sağlayan üstün Anti-SSL Logger Modülü
WebCam Logger'lara karşı koruma sağlayan üstün Anti-WebCam Logger Modülü
Key Logger'lara karşı koruma sağlayan üstün Anti-Key Logger Modülü
Screen Logger'lara karşı koruma sağlayan üstün Anti-Screen Logger Modülü
Clipboard Logger'lara karşı koruma sağlayan üstün Anti-ClipBoard Logger Modülü
İşletim Sisteminizi koruyan üstün Sistem Savunma Modülü

Zemana AntiLogger 1 Sene Bedava Download

Sıra Geldi Trojen Malware Reklam Yazılımları ve benzeri koruma sağlicak Programa..Bu Programı Ayda Bidefa Veya Şüphelendiğiniz Zamanlarda Çalıştırıp Taratın Veritabanı çok geniştir Hertürlü zararlıyı bulur..

a-squared free ile bilgisayarınızda Trojan, Dialer, Worms, Spyware gibi zararlıları arayabilirsiniz. a-squared Free arkaplanda çalışan uygulamalardan değil, sadece tarama yapabiliyor

A-squared Free 4.5.0.27

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel programlar kaspersky ile antivir kardeş gibiler zati.

1 haftadır virüs sorunu cekiyordum bugün son noktayı koydum.Nod32 Eset tek bir virüs bulamazken,Spybot S&D 7 virüs buldu sildi.Ardından Ad-Aware yükledim onunla tarattım 2 kere ve toplamda 7 virüsde o sildi.Artık msndekilere reklam atmıyor :/

Crisis demiş ki:
1 haftadır virüs sorunu cekiyordum bugün son noktayı koydum.Nod32 Eset tek bir virüs bulamazken,Spybot S&D 7 virüs buldu sildi.Ardından Ad-Aware yükledim onunla tarattım 2 kere ve toplamda 7 virüsde o sildi.Artık msndekilere reklam atmıyor :/
Nod32 den birşey olmaz.
avira iyi ben kullanıyorum 2 aydır , müthiş diyebilirim...

Yukarı Alt