arkadaşlar sro da iki client acınca karakterlerden biri town a teleport olunca makina restart oluyor...... bu olayı bazen 1 client acıkken loaderla bir tane daha calıştırdığımda yapıyor.... millet 2-3 client acarken ben tek cliente mahkum oldum ..... sebebi bilen veya tavsiyesi olan varmı........

donanım:
512 ddr2 ekran kartı(asus aex1550)
pentium işlemci cift cekirdek 2,0
2 gb ram

bunlara rağmen bu sorunu yaşıyorum

pc nin ısısal sorunu vardır fanlarını kontrol et .. işlemcinin fanını cıkartıp temizle.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ısı sorunu sistemin kaldırmıyor 2 sroyu kasa kapağını aç hava akışını düzenle güzelce ^^

faydası yok.... aynı olay devam ediyor.... sanki voltaj düşmüş gibi bı tık sesi geliyor sonra tekrar başlıyor pc çalışmaya ...... en sonunda pencereden dışarı atıcam kasayı valla

Muhtemel sorunun power supply ekran kartına gerekli enerjiyi aktaramadığından kaynaklanıyor... Günümüz ekran kartlarının derdi ısıdan ziyade enerji gereksinimi ve bu sorunu yaşatıyor... Sana tavsiyem bilgisayarının garantisi varsa garanti kapsamında kontrol ettirmen eğer yoksa ilk aklına gelecek parça Power Supply olsun...

Sıcaklıkla bi alakası olamaz bence 2. ihtimali dene sağlam bi işletim sistemi ve virüs programı :D

Yeğenimin Pc de de aynı sorun vardı. Kasasını aldığımız yer ekran akrtı na giiden 2 güç olmasına rağmen 1 tanesi takmış ve en ufak bi kasmada reset atıyordu anlaömsız bir biçimde bir çok şey denemiştim en son aklıma ekran akrtı geldi bir baktım ki eksik takmışlar taktım format sistem temizlendi ve 3 sro açınca bile reset atmıyor artık biraz kasıyor tabe :D

Yukarı Alt