Paywant olarak her zaman müşterilerimizin başarısı bizim önceliğimiz olmuştur. Bu sebeple bugüne kadar hep kendimizi geliştirdik, kullanıcılarınıza her zaman en iyi ve en sade hizmeti sunabilmek için uğraştık.
Sizler için kusursuz bir altyapı hazırladık lakin her şey burada bitmedi. Sizlerin daha geniş kitlelere ulaşabilmenizi sağlamak için çalışmalarda bulunduk ve yeni kampanyalarla karşınızdayız.

Sizin kadar bizde reklamların yeni kitlelere ulaşabilmeniz için ne kadar gerekli olduğunun bilincindeyiz ve sizlere reklamın en iyisini en ucuz şekilde sağlamak istiyoruz çünkü biliyoruz ki sizin başarınız, bizim başarımız anlamına geliyor.

Sizler için anlaştığımız ilk kampanyamızın içeriği bu şekilde ;

Extraloob.com ‘dan Sabit Tanıtım Konusu ( 1 Aylık) +
Facebook.com ‘dan 50 TL değerinde Sponsorlu Reklam

Daha önce reklam aldıysanız bilirsiniz , extraloob’dan sabit tanıtım konusu ücreti 50 TL’dir. Bizim sponsorluğumuzda size hem extraloob sabit tanıtım konusunu hemde facebook 50 TL değerinde sponsorlu reklamı 50 TL’den sunuyoruz!

1.jpg

Reklam konusunda bilginiz yoksa bu reklamlar nedir diye düşünüyor olabilirsiniz , o yüzden size biraz açıklayalım ;

Extraloob sabit konu reklamıyla yıllardır silkroad üzerine hizmet veren extraloob’tan bir sabit tanıtım konunuz oluyor. Bu konuyla potansiyel oyuncularınıza server özelliklerinizi tanıtma olanağına erişiyorsunuz.

Facebook sponsorlu reklam ile Facebook’a giren ve silkroad ile ilgili olan herkese serverınızın tanıtımını yapma şansına erişiyorsunuz. Bu reklamı yaptığınızda insanların facebook anasayfasında sizin serverınızın reklamı çıkıyor.

Dikkat : Özellikle belirtelim , bu reklam sizler için facebook’a ücret ödenerek yapılıyor yani verdiğiniz 50 TL ücret tamamen facebook’un kendisine ödeniyor.

Daha önce bizim aracılığımız ile facebook reklam yaptıran bir serverın istatistiklerine örnek teşkil etmesi amacıyla bakabilirsiniz ;

light.jpg

ruzgar.jpg

Ne kadar beğeni aldığını, reklamın ne kadar çok dikkat çektiğini ve ne kadar tıklama aldığını görüyor musunuz ? Aldığınız bu iki reklamın serverınıza yapacağı oyuncu katkısını çok rahat bir şekilde bu resimden görebilirsiniz.

Soru & Cevap Bölümü :
S-) Bu reklamı kendim de yapabilirim , Paywant’ın özelliği nedir ?
C-) Bu reklamı kendinizde yapabilirsiniz ama ödemeniz gereken tutar iki katına çıkacaktır çünkü extraloob’tan 50 TL’ye tanıtım konusu aldıktan sonra facebook’a da 50 TL ödeme yapmanız gerekir. Aynı reklama neden daha fazla ödeyesiniz ki ?
Bununla beraber Facebook reklamınız bu işi yıllarca yapmış bir ekip tarafından ayarlanıyor. En az ücretle en çok dönüşü alabilmeniz için optimize ediliyor.
Kredi kartımdan çok fazla para çekildi , ben reklamı durduramadım gibi sorunlar yaşamıyorsunuz. Asla zor durumda kalmıyorsunuz.

S-) Facebook reklamını 50 TL yaptığınızı söylüyorsunuz , bunu nereden bileceğiz ?
C-) Sayfamızdan bize ulaşıp istatistiklerinizi, reklamınızın nasıl gittiğini sorup, resim olarak dönüşlerinizi görebilirsiniz, kaç para harcandığına bakabilirsiniz. Bu sizin için yeterli değil mi ? Teamwiever ile bağlanıp kendiniz inceleyebilirsiniz.

S-) Facebook’ta 50 TL’lik reklamım ne kadar süre yayınlanacak ?
C-) Buna siz karar veriyorsunuz , istiyorsanız tüm bütçenizi bir günde de harcayabilirsiniz , 50 günde de. Yalnız şöyle bir şey var ki , bu güne kadar yaptığımız çalışmalarda şunun farkına vardık , reklam ne kadar çok güne yayılırsa o kadar çok daha iyi dönüş almakta.

S-) Çok iyiymiş , nereden başvuruyoruz ?
C-) Facebook sayfamızdan ve skype üzerinden hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz ;
Facebook : www.facebook.com/messages/paywant

En güncel reklam fırsatlarımızdan haberdar olmak için konumuzu takip edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Takımı
Seçiniz...
Yine Paywant, yine kalite...
Başarılarının devamını dilerim güzel kardeşim, tebrik ediyorum seni. :muck:

Takımı
Galatasaray
Sisteminiz uluslararası ödeme alıyor mu yoksa sadece Türkiye'de mi kullanılabiliyor?

Sisteminiz uluslararası ödeme alıyor mu yoksa sadece Türkiye'de mi kullanılabiliyor?
Aktif durumda bir global ödeme kapımız mevcut, yeni global kapılar ekleme çalışmalarımız devam etmekte.

Skype : paywant üzerinden iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yukarı Alt