-Resim Silinmiş.
Paypal Üyelik Nasıl Alınır ? (Resimli)
:!: Register Adresi :!:
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

tan

rank8
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

bu yazıyo nedemek ?

ingilizcem fazla ii degil ama galiba kredi krtın banka tarafından onaylanmadı gibi bişiler diyo lütfen kredi kartınızı aldığınız yerde bişey yaptır diyo yada başka bir kredi kartı alın diyo galiba :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

Merhabalar öncelikle paylaşımınız için teşekkürler, ben ne zaman expand numarası almak istesem şu mesaj çıkıyor "We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card." Bunun neyle ilgisi olabilir. Kredi kartım Bank Asya-Visa. Başka bir web sayfasında bazı bankalarınki kabul edilmiyor diye okumuştum. Bununla ilgisi olabilirmi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
screamadle demiş ki:
- Resim Silinmiş.
Paypal Üyelik Nasıl Alınır ? (Resimli)
:!: Register Adresi :!:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

/ Paypal üyelik nasıl alınır resimli anlatımı güncellenmiştir 8)

Son düzenleme:
KRedi KArtını ılk Defa Kullanıyorum Yardım Kredi KArtı Numarası Hangısı acaba bana resimli olarak gosterırsenız sevınırım Şimdiden Teşekurler

Yukarı Alt