-Resim Silinmiş.
Shot at 2007-08-15
Sanırım bu kredi kartımın blocklandığına işaret emin değilim daha öncedende iş bankası kartım 2 3 hafta kullandıtan sonra işlem yaparken hep bu hatayı vermeye başladı tabiki işlem yapamıyorum alış veriş falan birisi blocklandığımı söyledi ve garantiden kart aldım garanti kartımda 2 hafta sonra yine önceki kartımda olduğu gibi bu hatayı veriyor artık alış veirş yapamıyorum en son alışverişim ise 3 4 saat önce idi.neden böyle olduğu bunun ne olduğu bunu nasıl düzeltebilceğimi söyleyebilecek arkadaş varsa bizimle paylaşırsa sevinirim bu arada paypal hesaplarım verifed durumda bankamla ilgili bir sorunumda yok para herzaman anında gidiyor . cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden çok teşekkürler

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

pfffffff

Aileden
ozanım nedir bu paypaldan çektiğin senin yahu
bende tam olarak bilmiyorum bu konuda pek yardımım olmayacak
adam ayarlamaya çalışıyorum sana :lol:

sorma ya şerefsizler kart çıkara çıkara bi hal olduk namussuzlar blockluyor durup dururken okadarda alışveriş yapıyoz Evil or Very Mad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yeni bir paypal hesabı al başka bir kart ile bu hesabı kullan ardından kendi sorunlu olduğun kartları bu hesaba dahil et sorun kalmaz.

ayrıca eski hesabın için paypale durumu bildiren bir mail at kart benimdir bir sorun yoktur lakin neden kartımı tanımlayamıyorum dersin ilgilenirler biraz iletişime geçmen yeterlidir.

extraloob demiş ki:
yeni bir paypal hesabı al başka bir kart ile bu hesabı kullan ardından kendi sorunlu olduğun kartları bu hesaba dahil et sorun kalmaz.

ayrıca eski hesabın için paypale durumu bildiren bir mail at kart benimdir bir sorun yoktur lakin neden kartımı tanımlayamıyorum dersin ilgilenirler biraz iletişime geçmen yeterlidir.
okan abi ilk kartımda da bu hatayı aldım tabiki ilk kartım farklı bir paypal hesabı 2 .si farklı ilki için mail attım 3 -4 hafta oldu cevap gelmedi senin dediğin tarzda mütavazi bir mail attım dediğim gibi cevap gelmedi. Şimdi senin demek istediğin Başka bir paypal hesabı açıp yine bu kartlarımı üye yapayım ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hayır başka bir hesap açacaksın, başka bir kartı yazıp kullanacaksın sonra bu kartları oraya bağlayacaksın Wink

extraloob demiş ki:
hayır başka bir hesap açacaksın, başka bir kartı yazıp kullanacaksın sonra bu kartları oraya bağlayacaksın Wink
sorunda orda ya başka kart alıcam yine bu şekil olucak yine başka kart sonu yok kart çıkarmakda zahmetli oluyor baya bunu başka bir şekilde düzeltmemin bir yolu yokmu :S yada kartımı başka bir hesap açıp üye yapsam yine alışveriş yapabilirmiyim :S

extraloob demiş ki:
sorunda orda ya başka kart alıcam yine bu şekil olucak yine başka kart sonu yok kart çıkarmakda zahmetli oluyor baya bunu başka bir şekilde düzeltmemin bir yolu yokmu :S yada kartımı başka bir hesap açıp üye yapsam yine alışveriş yapabilirmiyim :S

extraloob demiş ki:

Yukarı Alt