ben normalde redseada oynuyorum ama cogu kişinin pasificde olması ve redseadan sıkıldıgım için pasifice geçmek istiyorum

pasifice geçersem bana yardımcı olucak beni kasıcak birisi varmı varsa msn and oyun nivkini yazsın konuşalım anlaşalım

varmı şöyle kasabilicek sahip cıka bilicek bi yüce insan Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Sorun olmaz aç bir char herkes birilerini kasıyor zaten sende karışırsın aralarına :?!!!

Jigsaw

Aileden
Europan aç cleric ol çok seviyolar Clericleri hep yanlarında sanki bir pet. :mrgreen: Asistanı ol extraloob'un itemlerini taşı potlarını falan buff bss heal bas. Unique ara. :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
SinSiGirl demiş ki:
biriniz bana garanti verin ben kasıcam seni desin bende hemen aıyım bi cleric arkanızda pet gibi dolaşırım heal buff depoluk
Sincapin olim ağaa. :mrgreen: Yaw aç sen kasılırsın partilerde Allah allah.

Jigsaw

Aileden
SinSiGirl demiş ki:
power lw bi anlatırmısın
Party Match'de 2 saati 300k falan diye partiler vardır bak şimdi senin LVL'in 10'da sana kestiğinde en çok XP veren yaratık 19 LVL'dir arada 9 LVL farkı geçince xp gelmez hiç nerdeyse. Zaten öyle olmasa taklamakan noob dolu olurdu. Party'e girersin Exp Auto Share aktif olan bi kenara oturursun adamda 2 saat boyunca o 19 lvl yaratıkta seni kasarak deli gibi lvl atlatır sen de 19 olunca 300k'sını verirsin. LVL atlatan adam 64+ ise muhtemelen dolandırıcılık yapmaz bence. Kim adı çıksın ister ki!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sen NoWayOut guildini bul pasificte,40 tane adam var elbet birimiz kasarız... Wink

SinSiGirl demiş ki:
ben normalde redseada oynuyorum ama cogu kişinin pasificde olması ve redseadan sıkıldıgım için pasifice geçmek istiyorum

pasifice geçersem bana yardımcı olucak beni kasıcak birisi varmı varsa msn and oyun nivkini yazsın konuşalım anlaşalım

varmı şöyle kasabilicek sahip cıka bilicek bi yüce insan Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

eğer küfrün veya gavurlarla takıntın yoksa gel yardım ederim

adam gibi adam lazım bizede

guilde alırız bizim hepimizin bi tanede avrupa charı var onları kasarken senide kasarız

nese gerek kalmadı morvena herculesde bana yardımcı oldu 10 dk içinde 8 lw yaptı yarında kasıcakmış bana sahip cıktı cok tik ediyorum burdan ona

Jigsaw

Aileden
SinSiGirl demiş ki:
nese gerek kalmadı morvena herculesde bana yardımcı oldu 10 dk içinde 8 lw yaptı yarında kasıcakmış bana sahip cıktı cok tik ediyorum burdan ona
Ya 10 LVL'e kadar insan kendi kasar yuh ne ayıp.. :mrgreen:

acıkcası mıllete güvenıp int acanlar 30 lvl civarında oyunu bırakıyo (% 90 ) aç str kendın kas derım ben party aramak zorunda kalmazsın

int açtıgımı kim söledi wariorum ben ama warior ve cleric party görünce takıyo cleric rod giriyom buflarıda açtım party yokken alıyorum kılıcı kendim kasıyorum full str yim

Yukarı Alt