• Konuyu başlatan Anonymous
  • Başlangıç Tarihi
A

Anonymous

Guest
crab partilerine gidiyorum ben alıyolar sonra partiden bi adamı takibe alıyorum kurucu olmadığına dikkat edinöyle gidiyo işte hem para geliyo hem exp

5 mins afk wc
10mins afk eat fln da yazda ayıp olmasın bari.

pt de hiç sevmediğim laflar ve davranışlar gördüğüm an direk atarım pt den. Ya da içinde bulundğum pt de varsa öyle kişiler çıkarım olur biter. Wink

ben hiç öle yapmıom bi arkadaşa kendimi kastırıyorum 1saatte 4lvl :mrgreen: :mrgreen: ya birde birşey sorucam ben gizli soruyu unuttum sizce yeni charmı açayım?

kendini zeki sanıyorsun belki ama bu işi yaparken pc başında sap gibi beklediğinden eminim(eskiden bende yapıyodumxD) kendinede zarar veriyorsun belki 1 saatte onlarla beraber 50% kasıcaksan 40% kasıyorsun ve belkide seni pt den atıyorlar ve bi daha da almıcaklar sonra party bulamıyorsun ve geride kalıyorsun ertesi gün bakıyorsun adamlar hep pt de kastıkları için senden 5 lvl fazlalar ? mantık plss

A

Anonymous

Guest
TripMaster demiş ki:
kendini zeki sanıyorsun belki ama bu işi yaparken pc başında sap gibi beklediğinden eminim(eskiden bende yapıyodumxD) kendinede zarar veriyorsun belki 1 saatte onlarla beraber 50% kasıcaksan 40% kasıyorsun ve belkide seni pt den atıyorlar ve bi daha da almıcaklar sonra party bulamıyorsun ve geride kalıyorsun ertesi gün bakıyorsun adamlar hep pt de kastıkları için senden 5 lvl fazlalar ? mantık plss
hayır beklemiyorum yazın açıyom bırakıyorum denize giriyorum yoksa slk mıyım be zar zor atlasın

O nu anLamıcak adam PT baskani oLmaz herkes birbirine Trace ceksin :D
Kervan mı cekion sen önde bir hunter arkasında 50 tane deve öküz at tracelemiş iç içe
:D

nazimtuna demiş ki:
TripMaster demiş ki:
hayır beklemiyorum yazın açıyom bırakıyorum denize giriyorum yoksa slk mıyım be zar zor atlasın
GÜzEl Konusmusun Kardeshh... ?!!!!!!

ben adamın yürümesine bakmıyorum mp 10 sn oynamazsa party bann xD super demi xD

Yukarı Alt