Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Paris’in yeni albümü hazır ama!

Paris Hilton, 2. stüdyo albümünü bir türlü yayınlayamıyor.

2004 senesinde hayata geçirdiği Warner Bros. Records’a bağlı Heiress Records ile müzik kariyerine başlayan ve 2006 senesinde de “Paris” adlı ilk stüdyo albümünü yayınlayan Paris Hilton, şu günlerde hazır halde bulunan 2. stüdyo albümü için plak şirketi aramakla meşgul.

İlk stüdyo albümüyle Billboard 200 listelerinde 6. sıraya kadar yükselmeyi başaran Hilton, ne var ki albümünün satışlarının düşük olması sebebiyle Warner Bros. Records ile olan ilişkisini sonlandırmak zorunda kalmıştı.

Yeni albümünün tamamen hazır olduğunu belirten Paris Hilton, yeni albümün durumu hakkında şu açıklamada bulundu:
“Bütün şarkıları yazdım. Yeni albüm Kylie Minogue’un dans parçalarına benziyor. Hangi plak şirketinin albümü yayınlayacağını gerçekten merak ediyorum.”

h&a

rank8
tahta gibi hatun ama insani ceken birseyler onda var bekliyoruz korsan yayinlarini parisin :(

şuan şaşkınlık içerisindeyim Okan abi konu açıyor ve 6 kişi mesaj yazıor. başka yerde açsa Okan abi açıldığı gün 100-200 mesaj yazılıyor bölümü kimse bilmiyormu yaww !

BaSoryong

Buralıyım
Hepsi bal gibi biliyorlardır =) ama onemsemiyolardır =) Kimin işine neresi yarıyorsa orasını kulanıyor... yada Pop disco takılan onemseyen az

_k0ps3k_ demiş ki:
şuan şaşkınlık içerisindeyim Okan abi konu açıyor ve 6 kişi mesaj yazıor. başka yerde açsa Okan abi açıldığı gün 100-200 mesaj yazılıyor bölümü kimse bilmiyormu yaww !

Amon~ demiş ki:
post kasıyor abisi bırak takılsın biraz (:
abisi derken lol? yeni mesajlarda gördüm yazdım. uplamadım tamam mı abisi?

ps: post kasmak istesem, sitede yeni degilim Forum Oyunlari & Asdf qwer de kasarim :muck:

Yukarı Alt