Metamorph demiş ki:
wipe gelmeden kimseye tavsiye etmem, 1-2 ay önce ben oynarken +9 silahdan aşağı görmüyordum resmen ezilirsiniz.^^
+9 biraz abartı kaçar servern genelinde +7 war :)

extrem demiş ki:
Metamorph demiş ki:
wipe gelmeden kimseye tavsiye etmem, 1-2 ay önce ben oynarken +9 silahdan aşağı görmüyordum resmen ezilirsiniz.^^
valla bende +7 basmıştım iyi sanıyordum ama koks falan var adamlarda som setten aşağı yoktu oyuna para harcamayı sevmeyenler için pek ideal bir server olacağını sanmam.^^

Metamorph demiş ki:
extrem demiş ki:
Metamorph demiş ki:
valla bende +7 basmıştım iyi sanıyordum ama koks falan var adamlarda som setten aşağı yoktu oyuna para harcamayı sevmeyenler için pek ideal bir server olacağını sanmam.^^
onlar şuan serverda yok fakat haklısın oyuna para harcamayanlar için ideal bi server değil üyelikleri parayla olan bi server dı ve parayla üyelik alanlarda para harcamadan oynamaz :santa: Gelmek isteyenleri bekleriz iyi forumlar !

Gelmek isteyenlerin en kısa sürede üyelik almalarını tavsiye ederim geçici olucak sanırım parasız üyelik işi!

Beyler Kimsenın Lafına bakmayın olabılır ellerınde +7 +9 sizde cabalarsanız sizde basarsınız 100silk premium cekın bı tane yaparsınız....yarın bırgun free account acma kapanacak bılgınız olsun gm suanda acılan free accountları takıp edıyor ve server capacity 500 kısı oldugu ıcın 400 free account olduktan sonra gm otomatık kapatacak

krksz demiş ki:
Beyler Kimsenın Lafına bakmayın olabılır ellerınde +7 +9 sizde cabalarsanız sizde basarsınız 100silk premium cekın bı tane yaparsınız....yarın bırgun free account acma kapanacak bılgınız olsun gm suanda acılan free accountları takıp edıyor ve server capacity 500 kısı oldugu ıcın 400 free account olduktan sonra gm otomatık kapatacak
arkadaşları bilgilendirdiğin için teşekür ederim haklısın server kapasitesi dolmaya yakın ücretsz üyelik kapanıcak kapın gelin derim ben :beer: evet bende 2ay oldu sınırdan başladm şuan +9 bow +6+7 setim war untmayn herşey sizde bitiyo :coffee:

Arkadaşlar ayrıca Ücretsiz bot ve Ucuzlatılmş item mall fiyatlarına imzamn altındaki linklerden bakabilirsiniz :muck:

Yukarı Alt