sayın admin para iadesinde sorunlar var size anlatmıştım sorunumu 1 hafta oldu halledicez dediniz hala halledilmedi.daha önce buraya konu açtım oda silinmiş nedenini bilmiyorum artık.lütfen çare bulunuz!

BUGÜNE KADAR SAYISIZ PM ATTIM KONU AÇTIM SİLİNDİ.YAZIKLAR OLSUN DEMEKTEN BAŞKA BİŞİ YAKIŞMIYO SİZE.MİLLET SİZE GÜVENİP PARASINU YATIRIYO.AMA SİZ BİZİM GÜVENİMİZİ BOŞA ÇIKARTIYORSUNUZ.O GÖNDERDİĞİM HELAL PARA SİZE HARAM OLSN.BAŞKA DİYECEK SÖZ BULAMIYORUM

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
olmaz ödemeniz geldiyse anında geri iade ederiz asla istemiyoruz kimsenin 1 kuruşu geçmesin bize bana makbuzu taratıp gönderin hemen lütfen.

admin bu kaçıncı yollayışım yapmayın lütfen dalga mı geçiyorsunuz.ben buraya daha önce konu açtım ordada konuştuk yolladım.dediniz inceleniyo pm atıyorum size cvp yok yapmayın lütfen

sayın admin haram mal istemiyorum diyorsun cvp neden vermiyorsun konuya sayın admin??

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ödeme yaptım diyorsun makbuz yolla diyorum makbuzdan hiçbir bilgi okunmuyor yazıyorum makbuzu güzelce tarat bakayım diye gene yok sonra gelip burada yazıyorsun bu kadar yazı yazana kadar güzelce makbuzu taratsan şu koca sitede tek para sorunum var diyen sensin...

Advance

extraloob demiş ki:
ödeme yaptım diyorsun makbuz yolla diyorum makbuzdan hiçbir bilgi okunmuyor yazıyorum makbuzu güzelce tarat bakayım diye gene yok sonra gelip burada yazıyorsun bu kadar yazı yazana kadar güzelce makbuzu taratsan şu koca sitede tek para sorunum var diyen sensin...
Şeytan diyor böylelerle uğraşma ama extraloob olmak kolay değiL :curtain:

sayın admin yolladım tekrar size ilgilenirseniz sevinirim.bu arada ensar konu adminle benim aramda sen karışma tmm mı

Yukarı Alt