CannibalMyth demiş ki:
Morwena demiş ki:
arkadaşım akşam akşam sinirimi bozma benim seni uyarım sen diyon istediğimi yaparım ...
istersen gel tepemize çık allah alla ya bide haklıyım diyon ...
tamam istediğini yaz ama herşeyde kötü yorum yapma nede olsa türk takımı biz fener yenilince kötü yorum yapıyozmu arştır bi siteyi
ben olaya duygusal yaklaşmam gerçek neyse onu yazarım penaltı beleşti bizde onu yazdık sonra gittik kabahatlı olduk

Morwena

Buralıyım
CannibalMyth demiş ki:
Morwena demiş ki:
arkadaşım akşam akşam sinirimi bozma benim seni uyarım sen diyon istediğimi yaparım ...
tamam istediğini yaz ama herşeyde kötü yorum yapma nede olsa türk takımı biz fener yenilince kötü yorum yapıyozmu arştır bi siteyi
onun yorum yapması önemli değil isterse ne derse desin ama ben onu uyardım mı adam diyorki ;
istediğimi yaparım bide haklıyım diyor :?!!!

tamam beleşse beleş sonuç değişecekmi yaw bide türk tarafını tutun bu kadar fanatik olmayın senden başka fenerli bişey yazıyo mu hiçç

Morwena

Buralıyım
tamam beyler olan oldu o arkadaşımızda aldı uyarısını artık biraz daha yazdıklarının kırıcı olmaması için düşünür itici kelimelerden kaçınır ...
konuyu kaynatmayalım dewam ...

The_DifferenT demiş ki:
CannibalMyth demiş ki:
Morwena demiş ki:
ben olaya duygusal yaklaşmam gerçek neyse onu yazarım penaltı beleşti bizde onu yazdık sonra gittik kabahatlı olduk
The_DiffrenT sen Belamısın ya her girdiğim topicde yorumun var ileri geri konuşmalarına hasta oluyorum istersen bütün topiclere yorum yap umurumda değil zaten olamazda ama adam gibi konuş
lütfen sana hakaret etmiyorum sakın yanlış anlama ama 13 yaşındaki kardeşim gibisin git fb bölümünde ne diyosan de ama burada insanlara saygılı olmak zorundasın

Saygısızlık yapmıyozki Eleştiriyoz sadece ama onu bile kaldıramıyosunuz malesef
Küfür veya hakaret etsek kabul edecemde
illa yaptığımız yorumlar iyi olmak zorunda degil Eksiklerini soyluyoz işte ama sevilmiyoz

Yukarı Alt