aynen bu charlar her serverde var. Bizim serverde de vardı bundan. Eld_R diye. Janganda her zaman stallını görürdüm. stalldaki itemler +5 +6+ 7 full blue hep çalıntı itemler.

Benim size tavsiyem charınızı hiç kapatmayın. Salı günü checkten sonra bile elinizle girin char açık kalsın. bot çıkınca kapatır hemen bota kurarsınız. Bundan kurtulmanın başka yolu yok.

Lrd

rank8
mavi demiş ki:
2.5 sene evel benim mavi yi çalan bana thepoweRlevel li bi msn adresı vermişti ozaman benden 300m ıstedıydı charı gerı vermek için şebeke bunlar ayrıca salı günlerine dıkkat edin salı gunleri vurgun yapılıyor farkedersenız herkesten soyulma haberı gelrı bulduk ları pwlere gırıyorlar topluca p.tesiden emın oldugunuz hıc alakasız bır ınt cafeden kendı makınenız tehlıkelı olabılır pw.nızı degısmenız en buyuk tavsıyem.
JetHomme demiş ki:
aynen bu charlar her serverde var. Bizim serverde de vardı bundan. Eld_R diye. Janganda her zaman stallını görürdüm. stalldaki itemler +5 +6+ 7 full blue hep çalıntı itemler.

Benim size tavsiyem charınızı hiç kapatmayın. Salı günü checkten sonra bile elinizle girin char açık kalsın. bot çıkınca kapatır hemen bota kurarsınız. Bundan kurtulmanın başka yolu yok.
JetHomme demiş ki:

aynen katılıyorum bende ..

Yukarı Alt