bannedddd

Buralıyım
Merhaba arkadaşlar.

Belki beni tanıyanınız vardır, belki de yoktur. Ben Chauncey. Yani Can. (:

Önceden bu sitede mod'dum fakat o günkü olaylardan dolayı ileri geri konuştum ve extraloob tarafından banlandım. Nedeni ise ileri geri konuşmuştum. Fakat içimde hiçbir kötülük yoktu; beni bilen bilir. Anlayacağınız ben yine de bu siteden kopamıyor, Chauncey olduğumu belli etmeden bu nick ile sitede dolaşıyor ve bir şeyler için çabalıyorum. Fakat bu böyle olmuyor herkesin Chauncey olduğumu bilmesini istiyorum. Wink

Ve tüm yönetimden özür dileyerek tekrardan aranızda dönmek istiyorum. Her şey geçmişte kalsın...

Saygılarımla.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hayatta 2 felsefem vardır...

birincisi, çevremdeki birisine yanlış yapılırsa bütün imkanlarımı kullanır silerim o kişiyi.
ikincisi, bir o kadar da yufka yürekliyimdir hemen affederim.

tekrardan sitemize gelmen bizler için çok sevindirici senden tek istediğim asla sevgi ve saygıyı elden bırakma her mesajın sonu gülücük veya öpücükle bitmesi dileğiyle.

konuyu diğer yönetim üyeleri ile konuşuyoruz az biraz bekle bakalım.

tekrardan hoşgeldin aramıza mucX

bannedddd

Buralıyım
extraloob demiş ki:
hayatta 2 felsefem vardır...

birincisi, çevremdeki birisine yanlış yapılırsa bütün imkanlarımı kullanır silerim o kişiyi.
ikincisi, bir o kadar da yufka yürekliyimdir hemen affederim.

tekrardan sitemize gelmen bizler için çok sevindirici senden tek istediğim asla sevgi ve saygıyı elden bırakma her mesajın sonu gülücük veya öpücükle bitmesi dileğiyle.

konuyu diğer yönetim üyeleri ile konuşuyoruz az biraz bekle bakalım.

tekrardan hoşgeldin aramıza mucX
Bana tekrardan böyle bir fırsat sunduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. mucX

birincisi yaptığın hatanın farkında olman ve özür dilemeyi bilmen, ikincisi extranın felsefesini bozması ve affetme büyüklüğünü göstermesi, uzun lafın kısası aramıza hoş geldin aynı hatayı umarım tekrarlamassın...

bannedddd

Buralıyım
BOSPHORUS demiş ki:
birincisi yaptığın hatanın farkında olman ve özür dilemeyi bilmen, ikincisi extranın felsefesini bozması ve affetme büyüklüğünü göstermesi, uzun lafın kısası aramıza hoş geldin aynı hatayı umarım tekrarlamassın...
Hoşbulduk. mucX

Yukarı Alt