Arkadaşlar biliyorum bu konu hakkında açılan başlıklar mevcut ama benim anlatmak istediklerim var. Bu olay yüzünden oyunu bırakma noktasındayım ne yaptım ne ettiysem olmuyor.
En sonunda Sronun resmi sitesi forumunda sesimi duyurmak istedim.
Bir başlık buldum oyundan atma konusu hakkında; (Bu sadece 1 tanesi bunun gibi birçok başlık var)
http://www.silkroadonline.net/sro_board ... icID=39918

inglizcem yok çat pat kelimeler biliyorum. Bende bu sorunun olduğunu yardım istediğimi belirttim. Cevap gelmed. Sinirlendim.!!! upladım upladım sonunda mod. cevap yazdı. Ekran kartını güncelle ok yaptım dedim. Hata gene aynı gene atmaya başladı. Gene yazdım mod "post screenshot" dedi. İnanmadı herhalde dedim. Ss koydum driverın bana başka bir adres verdi ok onuda yükledim. Oldumu? hayır.! olmadı.

Lafı uzatmayacağım.
Benim bundan çıkardığım sonuçları sizlere sayayım katılıp katılmamanız önemli değil. Fikirlerinizi iyi yada kötü belirtin lütfen.

-Bence sorun srodan kaynaklanıyor. Makinama güveniyorum bende birşey yok botsuz temiz clientle bile atıyor P5 LD2SE Curo Dua 2 makinam var 1 gb ram ekran kartım geforece 6200 Turbocache
- Sorunun farkındalar aslında yeni patchden sonra oyunsal grafikleri son version ekran kartlarına göre düzenlediler ama hata yaptılar. Bunu telafi etmek zor olsa gerek her son sürüm ekran kartı driverı bunu kaldırmıyor.
-Eğer paralı bot kullananlar varsa botun dosya içine Bug raporu veren bir txt var oraya bakarlarsa bunun Kernel32 hatasından kaynaklandığını söyler.
-Botu geçelim temiz clientle girin sorun gene aynı (Şahsi görüşüm atmayanlarda vardır)

Son olarak şunu söylemek istiyorum sadece 5 dk. ayırıp verdiğim linke türkçede olsa birşey yazın sorunun ciddi olduğunu farketsinler biz sesimi çıkarmazsak buna bir çözüm gelmez.

http://www.silkroadonline.net/sro_board ... icID=39918

aynı sorun bendede var bende makinama güveniyorum ama sorunumu çözememiştim arada atıyor hatta sıkça bazen en önemli işlerimi yaparken bile +4 ü 5 yaparken atmıştı bikere sinirimden ölmüştüm ama +5 olmuştu tek sevincim o oldu bence bununla yaşamaya alış derim kolay gelsin

Sana aynen katılıyorum.Ama bende bi gelişme oldu. Oynadığım char da hep hata veriyodu çok sık ben de oyunu bırakıcam dedim başkasına verdim. Sora yeniden başlatım hata 1 kere bile çıkmadı bu sürecte hiç bişey de yapmadım sora arkiden izin aldım girdim chara 5dk sora lak oyun kapandı.Neden olduğunu hala çözemedim.Hayatımda bi kere bile bot kullanmadım

bende de surekli atıyor..ama benim ekran kartını guncellemem gerektıgını dusunuoyrdum..en son hacker__ arkadasın msjını
okuduktan sora soylemek ıstedım. ona benzer sorun bende de yasanıyor.bi charımda olmuyor.son actıgım charda.onceden actıgımda bu sorun var.cok sacma bisi ama belkide tesaduftur.

bendede atiyordu
botun en son versiyonunu indirdikten sonra atmaz oldu

hatta botsuz girince hala atior
bot lu girince amiyor

botu yapanlar bir cözüm bulmus olmali
1.69d isrobot versiyonuyla atmiyor artik.

aynı sorun bende de var ama şöle ilginç bişey var;
güncellemeden sonra ilk olarak kendi çarımı açıp kastım ve ilk olarak kendi çarımda oyundan atılmayla karşılaştım;
ama kendi çarım dışında başka çarlar da açtım hiçbirinde atılmadım, avrupa açtım her yere ışınlandım atılmadım,arkadaşın chinese karakterini açtım çok kez ışınladındım atılmadım; yane işin özeti ilk açtıım kendi çarımda atılıom sadece ışınlanırken başka çarlarda hiç atılmıyom
ama neden olduunu anlamadım ne alaka?_?!!!

aynı sorun bendede var yaa

lv:33
guild:Last Samuray
pet lv : 29
server:eldorado
nick:TR_ErCaN_TR
görev:thief

aynı sorun benım pc de oluyor benım ram den dıye 1.5 gb rem taktım yıne aynı sorun botsuz halen atıyor botlada atıyor bunun nasıl cozebılırız arkadaşlarımda ole bı sorun yok kafede botu kuruyom orda tık yok sroyuda ordan cektım yıne aynı sorun bu konuda bana bı yardım edın gercekten sınır bozucu Evil or Very Mad

Liu

rank8
_ErKo_ demiş ki:
bendede atiyordu
botun en son versiyonunu indirdikten sonra atmaz oldu

hatta botsuz girince hala atior
bot lu girince amiyor

botu yapanlar bir cözüm bulmus olmali
1.69d isrobot versiyonuyla atmiyor artik.
ewet ya hata botta merak etmeyın bottan kaynaklanıor pclerde bısıy yoktur

pekala bot programını gectık dıyelım normalde neden atılıyor bu sorun kesın ekran kartındamı dıyorsunuz sımdı ?

Liu

rank8
speedcafe demiş ki:
pekala bot programını gectık dıyelım normalde neden atılıyor bu sorun kesın ekran kartındamı dıyorsunuz sımdı ?
bot kullanmıorsan ekran kartı dır hatta yakabılırsın bıle ekran kartını dıkkat et

Su an ekran kartınıda guncellıyorum bakalım son durum ne olacak ama bence bu yıne sro dan kaynaklanan sorun dıye tahmın edıyorum bu atılma sorunu sadece bende degıl oyunda bır cok kısı oyunda kalabalıga gırdıgı zaman anında oyundan atılıyor

Liu

rank8
speedcafe demiş ki:
Su an ekran kartınıda guncellıyorum bakalım son durum ne olacak ama bence bu yıne sro dan kaynaklanan sorun dıye tahmın edıyorum bu atılma sorunu sadece bende degıl oyunda bır cok kısı oyunda kalabalıga gırdıgı zaman anında oyundan atılıyor
bende olmuor wala bılemıorum

ekran kartı guncellendı yıne aynı sorun atıyor ve ekrana servıs pack2 hatası dene yazı cıkıyor

Arkadaşlar ne yaparsanız yapın olmuyor düzelmiyor. Sro Mod. bana son ekran kartı driverini verdi;

Did you look at your Graphic Log? It says Geforce 6200. Date 10.22.2006.
Goto nVidias website and you will see this.
http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_162.18.html
That is the latest graphic driver for a 6 series. Dated 07.26.2007.

Download it.
Uninstall your old driver.
Reinstall this driver.
Reset your computer.

Vegeta - Because the game updates.

- Joymax Moderation Team

Yükledim sorun hallolmadı. Bugün gene girdim gene attı sinir oldum pc deki tüm driverları bir programla güncelledim. Şu an herşey son version daha ne yapayım anlamıyorum. Ben pes ettim girmiorum zaten oyuna ticket sincap herşey işlesin umurumda değil bu sorunla baş edemiyorum artık

BENIM MAHALLEDEN ARKIM 3 GUNDUR FULL KASIYOR DC YEMEDI DAHA BU NASIL İŞ ANLAAMDIM GITTI YALNIZ SOLE BI DURUM VAR 1 GB RAM TAKTIGIMDA PC YE FORMAT ATMADIM ACABA ONDAN OLABUILIRMI NE DERSINIZ PC FORMAT ISTIYORMU ?

Yukarı Alt