Sa arkadaslar oyunda dediğim gibi lag veya donma sorunu olan varmı yaklasık 10 gunden beri bende var tek dun yoktu bugun yine basladı iyice oyundan sogudum sikillere basıyorum 3 sn sonra vuruyo hiç boyle olmazmı 10mb netim var hala anlamıs deyilim 1 kişi cıksın bendede var desin gam yemicem ™

bendede var 10 gündür aynı şekilde joymaxa sövüyorum setime + denedim mal gibi gitti hepsi :) 1200 silkim var daha basmıyorum

bendede var 10 gündür aynı şekilde joymaxa sövüyorum setime + denedim mal gibi gitti hepsi :) 1200 silkim var daha basmıyorum

Joymaxın adiliğidir bu başka değil event getiriyolar sürekli lag var ....

Takımı
Galatasaray
Bendede aynı sorun var sadece isroda oluyor bu geç algılama sorunu.Joymaxın gezegenin öte tarafındaki sunucuları yüzünden oluyor bunlar hep sanki kore server'ı yok sunucularının hepsi korede isronun %80 i avrupalılardan oluşuyor neden avrupada sunucu açmazlarki?

ben servera giremiyorum

oyunda lag arada oluyo ama yani fazla abartılcak bi şekilde değil.

DukeNukem demiş ki:
ben servera giremiyorum

oyunda lag arada oluyo ama yani fazla abartılcak bi şekilde değil.
eminimki oyunda 1 sn donma bile cok fena pwp yada mobs keserken hiç zevk almıyor insan paso küfür :D

boyle bi oyuna 0 lag olması lazım ne deyim ya bu ara cok fena koyuyo bu oyun donama sorunu ™

bildiğim kadarıyla 3 serverda var bu sorun sadece Maya, Azteca ve Mena. sitedeki açıklamaya görede bağlantı sorunlarının üstünde çalıştıklarını yazmışlar o kadar :D

sali günleri chekten sonra hiç sorun yok ama bakalım yarın ne olucak aynı yine donarsa çok pis sovucem bilginize :D

Yukarı Alt