Slm arkadaşlar oyuna yeni başlamayı düşünüyorum arkadas arıyorum birlikte oynayabilecek .yardımcı olan olursa oyun hakkında sevinirim

Server
Eris
tamamıyla para yatıranın kazandığı yeni sistemler. boşuna vaktini öldürme.ne kadar boş vaktin olursa olsun.
Fazla abartıyorsun JC Planet yerine Joymax ile istediği kadar oynar tek sorunu server dolunca giriş yapmak için bekler onuda istemiyorsa silk çeker bakar keyfine bu oyunu bu kadar karalamayın..

Server
Eris
Slm arkadaşlar oyuna yeni başlamayı düşünüyorum arkadas arıyorum birlikte oynayabilecek .yardımcı olan olursa oyun hakkında sevinirim
Eğer oynamak istiyorsan sana 1 server önerim var bu Feronia burada çok türke denk gelirsin yardım sever çok bulabilirsin. Oyun eskiye göre bayağı değişti bunun bilincinde ol ve oyuna başlar başlamaz görevsiz kasmamaya özen göster inan önceden sadece npcde olan basit bir scriptti işe pek yaramıyordu fakat şu an görevsiz bir hiç gibisin normal kastığın ile görev sonu aldığın exp daha farklı. Bu dediğimi 100+ seviyeye gelince anlarsın jupiterdeki sınırsız tekrar görevleri exp bakımından çook işini görür :naber:

ben sunaka kadar 1 elın parkmaklarını gecmıcek kadar turk gordum yardım server herkes afedersınız sımekmeye bakıyor. gercekten dobra dobra oyunda yardımcı olabılıcek varsa ben demetrede oynamayı dusunuyorum ısteyen eklesı facebook uzerınden konuslaım [email protected]

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Greece Feronia <3 1 Hafta içinde 92 Lvl yaptık free taxilerde 58 LVL'den güzel olabilir 10dg dizdinmi. :beer:

Yukarı Alt