• Konuyu başlatan Anonymous
  • Başlangıç Tarihi

E0N

rank8
yabi siteye bakarken girecek olsa bu site joymax veya silkroadonline olurdu extraloob ile bi alaka kuramadım

İmage Code nin İlk çıktıgı Zamanlar Bi Bekleme Taktigi Vardı[4-5 dk.] Birtek o taktigin İşledigini Gördüm Şimdi o da kalmadı.
Şu anda Tek taktik Premium almak Razz

A

Anonymous

Guest
çok araştırdım buldum sürekli denendiği için ip belli bir yere yönelik oluyormuş yani tek o ip adresine yönelik kalıyormuşsunuz. ama bi site açınca ip önbelleği kapsamı açılıyo we oyuna qiriyosunuz öyle bişey

_stomak_ demiş ki:
çok araştırdım buldum sürekli denendiği için ip belli bir yere yönelik oluyormuş yani tek o ip adresine yönelik kalıyormuşsunuz. ama bi site açınca ip önbelleği kapsamı açılıyo we oyuna qiriyosunuz öyle bişey
tmm cnm bişey demedim ben dogrudur ama hiç ugrasamam pre war zaten :mrgreen: kahvekeyfi mucX

1) Şu canım Türkçeyi düzgün kullanmayı öğrenin.
2) Bu işler saçmalık ve hurafeden başka bir şey değil.

_stomak_ demiş ki:
ya ne bileyim ben ne diss atıyorsun kardeşim dene olmassa kız... bende oluyo ben foruma qirince artık ne oluyor bilmiyorum.. değişik bişey ve qerçekten oluyo bende paylaşmak istemezdim ama çok denedim çokta oldu...

kendını rap çi mi sanıosun sen sallama konu acıp bosuna kasıosun mılletı

al o zaman beyler bır taktık ( sallama saka hee )

sro ya gırın sıfreye 123456789 yazıp sılın asıl sıfreyı yazın gırın sonra tam dolu veya oyuna gırcekken ekranı kapatın bakın gırıo oldumu sımdı hee sallama seylerle konu acıyorsn kılıt pls

A

Anonymous

Guest
video çekme programı warsa qönderin o zaman qörüşelim !

Prada

Beyler napiyosunuz allah askına boş beleş yere tartışmayın.. Arkadas paylaşmak istemiş üstüne gitmeyin bu kadar..

Kardeşim seninde paylaştığın şeyin bilimsel bi açıklaması yok :santa: Dediğin olay akşam kola içersem yarın hava güneşli olur gibi bişey :lolmuch: Bide %85 lik oran vermişsin.. Dene olmazsa gel deme sakın ben her kodu yazdıktan sonra alt tabla zaten sitede dolanıyorum beklemem yani yazıyı trafik verdiyse tekrar deniyorum bunu 4 aydır yapıyorum zaten

Ynalız bu taktik zamanda ben de çok yaradı youtube den video seyrediyordum ama pek seyredemedim 10 dk içinde adam giriyordu oyuna ve bu 1-2 sefer olmadı hurafe mi dir değil mi dir bunu tartışmayacam arkadaş bir şey paylaştı millet üzerine çullandı :lol: ama bu son patchten 7/24 hiç girilmiyor ister gece 5 olsun ister olmasın premiumsuz girmek artık işkence :lol:
eskiden oyuna girmek daha kolaydı acaba nedeni nedir acaba benim düşünceme göre herkesin elinde no dc olması bence

Prada

murat1982 demiş ki:
Ynalız bu taktik zamanda ben de çok yaradı youtube den video seyrediyordum ama pek seyredemedim 10 dk içinde adam giriyordu oyuna ve bu 1-2 sefer olmadı hurafe mi dir değil mi dir bunu tartışmayacam arkadaş bir şey paylaştı millet üzerine çullandı :lol: ama bu son patchten 7/24 hiç girilmiyor ister gece 5 olsun ister olmasın premiumsuz girmek artık işkence :lol:
eskiden oyuna girmek daha kolaydı acaba nedeni nedir acaba benim düşünceme göre herkesin elinde no dc olması bence
Hayir kardeşim bunun nedeni gold botlar Wink Eskiden böyle bişey söz konusu değildi ve bundan 2 ay önce persia ve poseidonda saat 23.00 oldugunda serverda en az 100 kişilik gecenin ilerleyen saatlerinde de 600-700 kişilik boşluklar oluyordu.. Ama bu gözünü para hırsı büyümüş herifler daha fazla gold daha fazla para için 7/24 gold farm yapmaya başladılar ve az önce ismini verdiğim serverlarda sabahın 5 inde bile trafik yazısıyla karşılaşılıyor extraokk

arkadaşın dediği taktik bendede oluyorr bu taktiği 1 aydır kullanıorumm
formlarda merak ettiğim şeyleri falan okuorum bi bakmışım girmişş

tamamen sans isi oyun doLuysa beLki 3 kisi aLıcak beLki 1 onLardan biri oLma sansı ise %10 gibi birsey neredeyse Idea

Journalist

Aileden
sroya girmek pre almadan sadece şans işi bu taktik bazen oluyor çünkü sronun boş anına yakaldığı zaman giriyor örneğin diğer kullanıcılar server listte serverın boşalmasını beklerken siz onlardan bazen 1sn. önce confirm diyorsunuz ve sizi alıyor.

Çok açıklayıcı olmadığının bende farkındayım :lolmuch:
amabu taktik öyle %85 oranlı deil en fazla %25

Journalist

Aileden
KupeR demiş ki:
murat1982 demiş ki:
Hayir kardeşim bunun nedeni gold botlar Wink Eskiden böyle bişey söz konusu değildi ve bundan 2 ay önce persia ve poseidonda saat 23.00 oldugunda serverda en az 100 kişilik gecenin ilerleyen saatlerinde de 600-700 kişilik boşluklar oluyordu.. Ama bu gözünü para hırsı büyümüş herifler daha fazla gold daha fazla para için 7/24 gold farm yapmaya başladılar ve az önce ismini verdiğim serverlarda sabahın 5 inde bile trafik yazısıyla karşılaşılıyor extraokk

bu nalet olası kapitalist gold botlardan ne kasabiliyorum nede oyuna girebiliyorum neyse bugün Atl.Madrid Levante yi Yenerse premium alcam artık böle taktiklerle uraşmama gerek kalmaz
extraokk

Yukarı Alt