7 austosda europeu indirdim ve kurdum ağzımın suları akarak masaüstündeki ikona çift tıkladıımda (saat akşam üstü 6ydı yani update faln yoktu ) serverlar update edilio ... yazısı cıktı ve oyunun versiyonu 1.110du , sora kendiliinden update faln olmadı. Bgn file frontla tekrardan indirdim ve kurdum bu sefer v1.111di ama hala servelar update edilio yasısı duruodu neden oluo böle annamadım lütfen yardımcı olun

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
makinaya restart at sonra oyunun klasorune gelip oyunun ikonuna tıklayıp aç (bu arada hdd de yer vardır umarım)

restart attım makineye ve hddde de 40gb boş alan war ama hala deişen bişi yok Crying or Very sad

A

Anonymous

Guest
Hostla ilgili bir problem olabilir. Başka bi bilgisyardan
Bilgisayarım-C-Windows-System32-driver a girip host dosyasını kendi bilgisyarına kopyala.
Umarım olacaktır

cok teşekkürler daa önce nubot kullanıp da sroya giremeyen arkların yapması gereken c:/windows/system32/drivers/etc içindeki hosts dosyasını not defteri ile acıp 127.0.0.1 localhost
127.0.0.1 gwgt1.joymax.com
127.0.0.1 gwgt2.joymax.com yazısını kaldırırlarsa oyuna temis bi şekillde girebilirler fikri werdiin için saol :lol:

Yukarı Alt