GTA San Andreas'ı hilesiz bitirmeye çalıştımda , hiç olmadı Hesoyam yazmadan oynayamadım (Hesoyam : can ve para hilesi)

bitmiyo arkadaş oyun .. :mrgreen:

Absence

Açılırsa Görev bölgemi direkt oraya aldırıcam
bir haftada orta çağ, 15 günde yeni çağ... yemin ediyorum bir aya kadar fransız devrimine kadar götürürüz bu işi.

Google açıyoruz,hangi oyunun hilesini istiyorsak oraya yazıyoruz.GTA 3 hileleri vs. vs.

Gerek yok hile bölümüne. :P

Friendly` demiş ki:
GTA San Andreas'ı hilesiz bitirmeye çalıştımda , hiç olmadı Hesoyam yazmadan oynayamadım (Hesoyam : can ve para hilesi)

bitmiyo arkadaş oyun .. :mrgreen:
Aynen :sfff: :santa:

Hakan bari sen yapma :D
Yahu ölmedikten sonra kurşun bitmedikten para bitmedikten sonra ne anladım dal milletin arasına bırak silahı kafa göz giriş :P
Ayıp yahu yakışıyormu hiç size :mrgreen:

Sonuçta bunda yanlış bişey yok. Olumlu bakıyorum.
PS:Bir oyunu hileli ve hilesiz oynamak oynayan kişinin zevkine kalmış.. Ve herzaman girdiği sitede bu hilelerin bulunması gayet hoş.

Her oyunun kendine ait bir bölümü var, oralarda paylaşın hileyi hurdayı. Ha diyorsanız ben başka oyunun hilesini paylaşacam, onun içinde ayrı bir bölüm açarız hem arşivimiz zenginler hemde siz mutlu olursunuz okey?

Absence

Bence yeni bir oyunla tanıştığımızda ilk once onu hile ile oynamak oyunu anlamamıza yardımcı oluyor. Daha sonra hileyi bırakıp oyuna en baştan başlamak en iyisi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kotakot demiş ki:
bir haftada orta çağ, 15 günde yeni çağ... yemin ediyorum bir aya kadar fransız devrimine kadar götürürüz bu işi.

Kralsın :twisted: :mrgreen:

Absence

extraloob demiş ki:
kotakot demiş ki:

Kralsın :twisted: :mrgreen:
Kralım tabi Hemde disko Kralı dicem ama olmıycak şimdi :mrgreen:

Emek hırsızları diyorum başka bişey demiyorum :D O oyunu alın teriyle bitirmek gibi zevk verir mi hiç :D Sonra alışıyorsunuz hileye ... Tövbe ya :P Çıkıyorum topicten gerildim şimdi :P

Yukarı Alt