Psro diyoruz.gidin kendi konunuza töbe töbe 2 kere aynı soru sorulmuş.Bakmadan bilmeden ayzıyonuz.cinnet geçirticeksiniz millete.daha 1 üst mesaında sormuşlar hala diretiyosun yani.

Ya bende oyuna kadar giriyor ama denemiyor sadece basarak açtım masaüstünden acaba psro dosyasının içinemi kopyalasam ?

ganigani demiş ki:

program saglam rahatlıkla kullanabilirsiniz arkadaslar... ben psro da cok kullanıyodum hic bi zararı yoq... chara fln bisi olmaz korkmayın.. :?! :?! ?!!!!!!... ?!!!!!! ?!!!!!!!

Apachi

Öğreniyorum
Ya Ben programı calıstırıyorum start geliyor tıklıyorum fakat oyun gelince id ve pw yi yazmıyor öle bekliyor... ne yapmalıyım :?: :?

Apachi demiş ki:
Ya Ben programı calıstırıyorum start geliyor tıklıyorum fakat oyun gelince id ve pw yi yazmıyor öle bekliyor... ne yapmalıyım :?: :?
1024*768 olmalı masaustude oyunda... yoksa basmazz ?!!!!!!! ?!!!!!!

Apachi

Öğreniyorum
crashertr demiş ki:
Apachi demiş ki:
1024*768 olmalı masaustude oyunda... yoksa basmazz ?!!!!!!! ?!!!!!!
Malesef yaptım ama yine olmadı :S:S:S:S:S:S:S:S:S offfff

arkadaşlar oyun açıldımı o kndisi starta basıyor sizin basmanıza gerekyok hiç mouseye dokunmayı o halleder ?!!!!!!!

WeAre

Buralıyım
valaha her türlü çalışır benim çözünürükler farklı oyun ve masaüstü yinede yalışıyo fark eden bişey yok

Yukarı Alt