Kontenjanlar %30(tam hatırlamıyorum %20 de olabilir) arttı ve sınavda ortalama puan düştü.Ama puan düşüşü birşey ifade etmez önemli olan sıralamadır ve üni sırası genelde değişmez.Gecen senenin 10 bin'i 450 puan (atıyorum) bu senenin 10bin'i 420'dir ve sanki üniversitenin puanı düşmüş gibi görünür ama gerçekde hiçbirşey değişmez.

Beyler benim gibi bu sene sınava girecek arkadaşlar bu sıcakta nasıl çalışıyor ya? Ben çalışmaya hevesliyim oturuyom çalışmaya başlıyorum 15 dk sonra sıcak basıyor, terliyorum motivasyonum kalmıyor ve ders çalışmayı bırakıyorum. Kendime program yapıp uygulamak istiyom ama sıcak çok olumsuz etkiliyor ve ders çalışamıyorum. Klimalı veya vantilatörlü yerlerde ders çalışınca da hasta oluyorum. Hatta şuan yazın ortasında gribim klima yüzünden.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Whisk demiş ki:
Beyler benim gibi bu sene sınava girecek arkadaşlar bu sıcakta nasıl çalışıyor ya? Ben çalışmaya hevesliyim oturuyom çalışmaya başlıyorum 15 dk sonra sıcak basıyor, terliyorum motivasyonum kalmıyor ve ders çalışmayı bırakıyorum. Kendime program yapıp uygulamak istiyom ama sıcak çok olumsuz etkiliyor ve ders çalışamıyorum. Klimalı veya vantilatörlü yerlerde ders çalışınca da hasta oluyorum. Hatta şuan yazın ortasında gribim klima yüzünden.
Calismaktan baska caren yok. Havalarin sogumasini beklemeyi deneyemezsin eger beklerim dersen tekrar hazirlanmayi goze alarak bekle. Ne yazik ki Turkiye'deki egitim sistemi bu. Adam gibi meslek sahibi olmak icin baska caren yok :/

EmmaW

beyler bu senede hazırlananların yada yeni hazırlanacakların çalışma programı nasıl? ben şuan evimde olmadığım için 1-2 hafta dersaneye gecikmeli başlıyacağım ama açığı kapatmak için yazın çalışmıştım biraz şimdi hergün en az 4 en fazla 6-7 tane test çözüyorum siz nasıl çalışıyorsunuz ve şu ekolhoca yararlı olurmu acaba

@Wax
Haklısın valla bro. Soğuk havaları beklersem Ekim'in sonuna kadar yolu var.

@EmmaW
Ekol hoca ve körfez video ikisi baya yararlı olur bro.

Benim dersanem başladı günde 9 saat ders görüyorum, akşam geldiğimde baya yorgun oluyorum tekrar etmeye çalışıyorum ama çok çabuk sıkılıyorum ben de. Bir çare bulmak lazım buna

Yukarı Alt