istersen beraber kasabiliriz sen bilirsin zaten diğerini şifreyi unuttum güveniyosan bana ö.m at

t1907 demiş ki:
Beyler 40 lw glavie charıma ortak arıom güvenebilcegim kişiler olursa msn yazsın id pw veirym
orti senmisin black_knight nuker charımız vardıya olm 2miz kasıozya o glavieyi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ben senin yerinde olsam hesabımı kimseyle paylaşmam benim başıma geldi 65-47 lvl charımı boşalttı charımı paylaştığım kişi o lvla kadar ikimiz kastık ama işte ne yaparsın kimseye güvenmiceksin..

t1907 demiş ki:
ARK saglam bişi olcanı sanmıorm :D olursada yeniden kasarım hemde 47lw charda 2m0paradan baska bişi yok
Olsun ileride 70-80-90 lvl olur tartışırsınız charını pk yapar itemlerini dağıtır o kadar emeğin boşa gider benim başıma geldi normalsroyu bıraktım o yüzden diyorum charını kascaksan tek kas az kas öz kas :!: ?!!!!!!. Ama eğer 2 kişiyle kasıcam diyorsan sana kalmış birşey

ben bu arkadaşın ortağıyım ve hiçte öle bir niyetim yok nerden güvenicez diyeceksiniz ben hiç ınt char kasmadım ve charımı hacklediler onun için charın hacklenmesinin nedemek olduğunu biliyorum
ben o chara başkasının charı diye kendi charımdan bile iyi bakmıştım skillerini karman çorman dağatmadımki chara birşey olmasın diye hiç traderlik fln yapmadımki kasalım diye bbu arada t1907 bana güvenmiyorsan şifreyi değiştirebilirsin saygı duyarım şimdi diyeceksiniz biz sana kötü birşey demedik ama ortağı boşverin fln dedinizya ondan dedim bunları lafı fazla uzatmıyıcam güvenen güvenir güvenmeyeni zorla güvendirmeye çalışmam arkadaşlar ama t1907 arkadaşım bana güvendi bende bu güvenini boşa çıkarmayacağım...
bu arada charı 28e kadar sen kasmadın :mrgreen: :mrgreen: ben 27 fln yaptım işte sen arada girip 3-4 lvl atlattırıodun mesela ilk açışımda 15e kadar kastım sen girip 20 fln yapıodun işte sonra sen o glavieye döndün ben onu kastım fln şuan 57 sen arada girip ex kastın ben seni burda küçük düşürmüyorum yani sadece hakkım yenmesin dimi :mrgreen: :mrgreen:

full str glavie olucaz bak sen skilleri bana bırak tmm mı :mrgreen: :mrgreen: hiç ınte verme yanlışlıkla bile verme ful str gidicez

Yukarı Alt