Kayıt
21 Kasım 2012
Mesajlar
419
Beğeniler
2


Order & Chaos Online v1.2.2 Android 2013

Gameloft tarafından geliştirilen ve MMORPG tarzında bir yapım olan Order & Chaos oyunu çoklu oyuncu desteği ile 3D grafiklerin sınırlarını zorluyor. Oyunculara fantastik ve epik bir dünyanın kapılarını açan oyun, ilk başta bir Gameloft hesabı istiyor. Hesabınız var ise sıkıntı yok ancak hesabınız yok ise ufak bir oyundan sonra hemen hesap edinerek oyuna giriş yapabiliyorsunuz. Oyuna girdikten sonra bizi birçok özel yeteneğe sahip farklı karakterler karşılıyor. Kahramanların özel yeteneklerini geliştirmek içinse gelişmiş bir karakter oluşturma sistemi bulunuyor. Kahramanlar arasında Order için Elfler ve İnsanlar, Chaos içinse Orclar ve Undeadlar olarak 4 farklı isim bulunuyor. Bu kahramanlar için yetenek geliştirme sisteminde binin üzerinde beceri seçeneği ve iki binin üzerinde ekipman bulunuyor.


Order & Chaos oyununda savaş mekanizması, sosyal yaşam ve alışveriş durumu rakiplerine göre farklı durumda değil. Ticaret, rakiplere meydan okuma ve diğer kişiler ile iletişim kurabilme çok da farklı değil. Ancak tüm MMORPG oyunlarında olduğu gibi hem oyunu daha zevkli oynamak hem de daha güçlü olmak için oyunda bir ekip kurmak şart. Diğer karakterler ile etkileşime geçmek için ise 500 den fazla macera bulunuyor.


Oyun online olduğu için 3D grafikler şaşırtıcı derecede güzel ve wifi bağlantısının dışında 3G ile bağlanma özelliği de mevcut. Bu özellik çoğu oyunda bulunmuyor. Order & Chaos MMORPG tarzında bir oyun olduğu için ne kadar oyun kontrolleri düzgün de olsa, bir savaş anında çok da işe yaramıyor. Oyun içi satın alma ve etkileşim kurmak için sohbet seçeneği de mevcut olan oyunda seslerinde ortanın üstünde olduğunu söyleyebiliriz.

Kurulum..
1. Install APK
2. Copy 'com.gameloft.android.ANMP.GloftMMHM' folder to 'sdcard/Android/obb'

Boyut: 966 MB
Sıkıştırma: Rar / Şifre: rupi
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Android


Order & Chaos Online-2013

(((Alternatif)))


Order & Chaos Online-2013

 
Yukarı Alt