Jigsaw

Aileden
-Resim Silinmiş.

Bu program ile Web'de flash java hariç neredeyse her şeyi yapabilirsiniz. Mailinizi kontrol edin, web messengerdan msne girin. Silkroad PW'nizi değiştirin, ogame gibi hesaplarınıza bakın çok az bir ücret karşılığı işlevi büyük. Resimleri kapatarak ücretten kâr etme tema yükleme yazı tipi boyutu değişikliği gibi çok optimize hızlı ve güzel bir tarayıcıdır. Turkcell'de 60 KB, 1 kontör. Web sayfasının resimlerini kaparsanız da sadece yazılardan oluştuğu için nerdeyse 1 kontör bile gitmeyeceğini anlarsınız. Gerçekten çok başarılı ve bir telefonun olmazsa olmazıdır. Ayrıca tüm modellerle de uyumlu gibidir.

PC yoluyla yüklemek için buraya,

SMS olarak indirme linkini telefonunuza almak için buraya,

tıklayın.

Direk WAP yoluyla indirmek için de aşağıdaki adımları uygulayın;

Telefonunuzun içinde bulunan kendi tarayıcısını açıp operamini.com adresine girin.

Download Opera Mini yazısına tıklayın ve kabul edip telefonunuza program dosyasının yüklenmesini bekleyin.

Telefonunuzda program dosyasını çalıştırın.

2 senedir telefonumda sorunsuzca bu programı kullanıyorum hepinize tavsiye ederim internetimizden uzak kalmayalım.

Jigsaw a.K.a Jiggy :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Dampyre

Buralıyım
Jiggy ben bunu telefonuma yükledim ..
Operaya giriyorum Ağ ayarları yapmaa çalışıyorum ama İnternete Bağlanılamıyor diyor
neden acaba ?

Jigsaw

Aileden
DampyrE demiş ki:
Jiggy ben bunu telefonuma yükledim ..
Operaya giriyorum Ağ ayarları yapmaa çalışıyorum ama İnternete Bağlanılamıyor diyor
neden acaba ?
Telefonun saati yanlıştır.

Ronincim ben de alcam senin telde çalışacağını biliyoruz beni kontak etme. :lolmuch: Brano..

Yukarı Alt