iş bu dilekçe istek ve öneriden ibarettir. :lol:
Neden bir çok diğer forum sitesinde olduğu gibi + silk +rep +cart +curt yok. Merak ettim hani olsa daha bi güzel olur. Üyelerin yaptıgı iyi şeylerle sevilme oranını ordan görebiliriz. Bizim kide + extra veya + enerji olsun Nasıl Wink Mod'lara ve Extraloob' a duyurlur.

Sagılarımla...

Not : Bu mesajı okuyan herkes nalaşmayı kabul etmiş sayılır. :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Yaw bu forum için henüz piyasada fazla mod yok. Şu an da kim neymiş napmış herkes biliyor, olsa da bence farketmes.

pfffffff

Aileden
xhistory demiş ki:
iş bu dilekçe istek ve öneriden ibarettir. :lol:
Neden bir çok diğer forum sitesinde olduğu gibi + silk +rep +cart +curt yok. Merak ettim hani olsa daha bi güzel olur. Üyelerin yaptıgı iyi şeylerle sevilme oranını ordan görebiliriz. Bizim kide + extra veya + enerji olsun Nasıl Wink Mod'lara ve Extraloob' a duyurlur.

Sagılarımla...

Not : Bu mesajı okuyan herkes nalaşmayı kabul etmiş sayılır. :mrgreen:
Bana soracak olursanız o dediğin cart curtlar yani yok rep miş silkmiş çocuk şeyleri
bizim hedefimiz daha ciddi bir site, o dediklerin işin cıvığı
yani gerek duyulacak birşey yok, yapılan paylaşıma teşekkür borcumuz vardır sadece ...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sitemizde hiçbir zaman 3.sınıf sitelerde bulunan +rep - uzay kılıcı + güç falan olmayacaktır sadelik düzlük ve forum kültürüne yakışan bir şekilde forumu en hızlı şekilde kullanmak amacıyla biz varız bu yüzden bu konuda ki duruşumuz bellidir never Cool

Pekala anladım. Yani evet mantıklı düşünürsen bi farkı olmalı diğer forumlardan. Herzaman gözümde entel ve seviyesi yüksek bir forum burası. Ben sadece daha hoş bi rakabet olur memberler arasında diye şeettiydim . Sorun yok. extraokk

Jigsaw

Aileden
extraloob demiş ki:
sitemizde hiçbir zaman 3.sınıf sitelerde bulunan +rep - uzay kılıcı + güç falan olmayacaktır sadelik düzlük ve forum kültürüne yakışan bir şekilde forumu en hızlı şekilde kullanmak amacıyla biz varız bu yüzden bu konuda ki duruşumuz bellidir never Cool
Uzay kılıcı. :mrgreen:

Liu

rank8
way + ne bole devam ya + olcak ta nolcak sıte ıyıce çorbaya doncek onene gelen sacma sacama seylerı paylascak sora + nerde pffff bole devam ya + sız olsun hızlı olsun kral olsun extraokk

Yukarı Alt