arkadaslar bilgisayarım çift çekirdek 512 mb ram 256x2 mb ekran kartı 40 gb harddisk ..ama sikroad ı genede yavaş açıyo ve return çektiğimde ya da teleport oldugumda birden oyun kapanıyo pc nin özelliklerini yazan bi pencere geliyo şıklar soru işaretli ..... sizce yavaş açılması nın neden ram in 512 olmasını *ram yeterlimi * .... birde neden o hatayı vererk oyun kapanıyor ltfn yardım teşekkürler

angela demiş ki:
arkadaslar bilgisayarım çift çekirdek 512 mb ram 256x2 mb ekran kartı 40 gb harddisk ..ama sikroad ı genede yavaş açıyo ve return çektiğimde ya da teleport oldugumda birden oyun kapanıyo pc nin özelliklerini yazan bi pencere geliyo şıklar soru işaretli ..... sizce yavaş açılması nın neden ram in 512 olmasını *ram yeterlimi * .... birde neden o hatayı vererk oyun kapanıyor ltfn yardım teşekkürler
yavaş açılmasının sebebi ram...bende 2 tane pc var birinde 1024 ram var birinde 512...1204 olan şak diye giriyor oyuna 512 zorla giriyor...eski silkroada kolay giriyordu ama bu europe baya bi ram istiyor...aniden oyundan atmasının sebebi ise ekran kartından kaynaklanıyordur ya dirverin eskidir veya ekran kartın düşüktür.

oyundan atmasının sebebi bu updateden sonra yanda 10tane slotluk kısa yol yeri açıldı ya oraya item yada skill koymayın atmıyor o zaman returnlerden sonra.eskiden kullanıyordum her returnde oyundan atıyordu şimdi günlerce oyundan atmadan devam edebiliyorum.

Yukarı Alt