Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hilton Otelleri'nin veliahtı Paris Hilton, büyükbabasından kendisine kalacak olan 60 milyon dolarlık mirastan oldu.

Paris Hilton'un 79 yaşındaki büyükbabası Barron Hilton'un, torununun önceki yıllarda piyasaya çıkan seks kaseti ve daha sonra içkili otomobil kullanmak yüzünden yattığı 23 gün hapis cezasının kendisini çok üzdüğü ve Paris'i mirasından çıkardığı belirtildi.
ABD'de Hilton ailesi ile ilgili "House of Hilton" isimli kitabı yazan Jerry Oppenheimer'in verdiği bilgiye göre Büyükbaba Hilton, Paris'in davranışları nedeniyle Hilton isminin lekelendiğini düşünüyor ve büyük utanç duyuyor. Bu yüzden Barron Hilton'un, 2.4 milyar dolarlık mirasının tamamını Conrad N. Hilton Vakfı'na bırakması bekleniyor...

----------------------------------------

Artık işlemeli pırlantalı tangalar off,nineden kalma paçalı don rulezz paris hilton için... :mrgreen:

extra'nın yorumunu merak ediyorum... :mrgreen:

iyi olmus ayrıca bu kız nıye bu kadar ılgi görüyo anlamıom bana göre cok ıtıcı bı tıp uzun ince oklava gibi ayrıca suratsız

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kesinlikle bende iğreniyorum,çok iğrenç yamuk bi suratı var...Lakin Okan bayılıyor anlamış değilim... Neutral :mrgreen:

Avril 10 Numara zaten Cool
Evanescence de 9.5 Razz
Paris 10 üzerinden 2.
Allah'ım o ne tiptir öyle hakkatan arkadaşın da dediği gibi oklavaya benziyor Razz
(Extra banlamaz bizi inşallah Razz )

Ben de dün gördüm bu haberi TV'de , ama nasıl olsa biryerlerden kazanır gene trilyoner olur :mrgreen: Şehrazat bile geceliğine 150.000 dolar alıyorsa Razz Razz Razz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Acaba şu forumda hangi topic in sonu saygılı,üstüruplu şekilde getirilecek...Merakla bekliyorum...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohannes ben bu yalan haberi nasıl görmemişim çamur at tangası pislensin hesabı olmuş DgT jesusum.com

o tangaları açık arttırma ile ebayda satsa gene Hilton'un veliahtı olur yahu ahahahaha Razz

bir hatunu beğenmek sadece güzelliği ile orantılı değil bütünü ile orantılıdır hatunda lezbiyen ilişki var grup var video kayıt var fantezi var 1 milyon doalrslık pırlanta işlemeli tanga var sarışınlık var Hilton soyadı var yahu daha kimi arayayım ben araya bir sızdımmı tamam işte :lolmuch: :mrgreen:

Yukarı Alt