Jigsaw

Aileden
Ahmet hoca gaydir, asdf, bu sıraya oturan maldır (Cem hariç), bu yazıyı okuyabiliyosanız kör değilsiniz, cem kalp bilmemkim.

Jigsaw demiş ki:
Ahmet hoca gaydir, asdf, bu sıraya oturan maldır (Cem hariç), bu yazıyı okuyabiliyosanız kör değilsiniz, cem kalp bilmemkim.
Sonuncuya bayıldım ben genelde extraloob yazarım,Sölemesi ayıp bide şunu yazardım,Bunu Yazan Tosun Okuyana k.y.sn.. :mrgreen: :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Şimdi okula gitsem ben de yazarım Extraloob, hatta duvarlara EXL graffittisi yapıp resim çekip siteye koyardım. :mrgreen: Hatta abartıyorum basketbol sahasında skorboard ayarlarıyla oynayıp www.extraloob.com yazısı bile çıkarırdım. Hatta helikopter ile bir zeplinin üstüne boyayla, hatta F16 çalıp gökyüzünde, ben bu siteyi seviyorum yaa. :mrgreen: Aya çıkıp parmağımla da yazmak isterdim elimden gelse.

Jigsaw demiş ki:
Şimdi okula gitsem ben de yazarım Extraloob, hatta duvarlara EXL graffittisi yapıp resim çekip siteye koyardım. :mrgreen: Hatta abartıyorum basketbol sahasında skorboard ayarlarıyla oynayıp http://www.extraloob.com yazısı bile çıkarırdım. Hatta helikopter ile bir zeplinin üstüne boyayla, hatta F16 çalıp gökyüzünde, ben bu siteyi seviyorum yaa. :mrgreen: Aya çıkıp parmağımla da yazmak isterdim elimden gelse.
Sıkıcı işler bunlar Ben Evin camlarına Taşı bağlayıp üstünede extralobo yazısını bantlayıp taşlarım hem korku hem gerilim hem eğlence hemde reklam. :mrgreen: :mrgreen:

ben CyBeR_SouL killed Tiger Girl From Tiger Mountain yazmıstım bi kere hoca bana tg kim olm demişti.Bende uniqe dedim gözlerimi actığımda müdürün odasındaydım :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

oo onlar bıse mı ben sıranın ustune
bu sıranın altına yagmur yagınca bak yazardım
altına da sımdı degıl salak yagmur yagınca yazardım :lolmuch: :lolmuch:

Liu

rank8
sıranın altına sırf bant yapıstırdım kağıtlara kopyayı yazardım onlara yapıştırırdım lazım olunca kullanırdım üstüne Ahmet oturamaz yazdım[en gıcık olduğum hoca(arkaşdaşım da ayrıca hoca sorduğu zaman arkadasım arkadaş sordugu zaman hoca )]

belirsizzzzz

Aileden
_Alone_ demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Sonuncuya bayıldım ben genelde extraloob yazarım,Sölemesi ayıp bide şunu yazardım,Bunu Yazan Tosun Okuyana k.y.sn.. :mrgreen: :mrgreen:
oğlum tosun çok toysun okuyan sana **sun :mrgreen: :mrgreen:

bende bu cevabı veririmdim hep

Ps:Benim sırayadamı sn yazdın

Morwena

Buralıyım
karalamak ve adımdan gereği Lee yazmak mucX
adım Ali ama uzun olduğu için bizimkiler Li derler :lolmuch: Razz :mrgreen:

Jigsaw demiş ki:
hatta duvarlara EXL graffittisi yapıp resim çekip siteye koyardım. :mrgreen:
Aklıma Hiç Gelmemişti Biraz Düşüneyim Bi Graf Patlatırım En Alevlisinden Siyah-Kırmızı Bişiler extraokk

Ben Genelde " SuskuN " yazardım hatta güzelce kazır bide plot kalem le doldururdum.
şimdi okula alsalar ne güzel olur o günler nerde be Crying or Very sad

Yukarı Alt