Server
Flora
Takımı
Galatasaray
OHHAAANNNESS ISRAIL SALDIRMIŞ HEMDE BİZEEE

İsrail Sanayi ve Ticaret Bakanı Binyamin Ben Eliezer, İsrail donanmasının Gazze’ye yardım taşıyan filoya saldırısının ardından, meydana gelen ölümlere üzüldüğünü söyledi.
Ben Eliezer, Ordu radyosuna yaptığı açıklamada, "Görüntüler kesinlikle hiç hoş değil. Ben ancak ölümlere üzüldüğümü söyleyebilirim" dedi.
İsrail ordusu, kaç kişinin öldüğü henüz kesinleşmeyen "Gazze gemileri"ne sert operasyonu haklı çıkartmaya çalışırken, İsrailli komandolarına yönelik "linç" girişiminin olduğunu da öne sürdü.
İsrail Dışişleri Bakan yardımcısı Danny Ayalon, saldırıya saldırıyla karşılık verdiklerini ifade ederek, daha önce Birleşmiş Milletler ve Kızılhaç aracılığıyla yardım yapılması gerektiğini söylediklerini ancak karşı tarafın bunu kabul etmediğini söyledi. Ayalon 'abluka delinseydi silah kaçakçılığı için yol açılacaktı' şeklinde konuştu.

extraloob demiş ki:
eğer ki 2 tane roket bu itlere atmazsak yazıklar olsun diyorum ulan itlere bak yaabize saldırmışlar aghh şimdi askere çağıracaklar çıkartma yapacağız diyecekler en önde gitmezsem adam değilim umarım şehirlerinin göbeğine 2 roket sallarız heyecanla olayları takip ediyorum.

biz biraz salak olduğumuz için 2 füze sallamak yerine gider tayyip dostcasına konuşmayı tercih eder..

Savaş çok yakındır ! bunlar it sürüleri yaralı insanlara plastik kelepçe takıorlar pislikler !

Dün askerimizin başına çuval geçirenlere yalandan şarlayıp, kuliste diz çökenler, bugün yine yalandan şarlayıp kuliste el öpeceklerdir. Bu durum yarı sömürge toplumların kaderidir. İşte bu durumlara düşmemek, olur da düşersek de hakkımız olan tepkiyi, etkiye karşı hakkıyla verebilmek için öldü "TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE" diyerek ölenler. Hadi bakalım Davos kovboyu, sor Obama Abine, şimdi ne yapacaksın diye !

Sabahtan beri elima yağım titriyor.
Okulu bıraktım saat 17:30'da buradan israil konsolosluğuna otobüs kalkacak , Yurdun 4 bir yanından bu otobüsler kalkıyor nolur arkadaşlar.

15 yaşında Tokat'tan kalkıp Çanakkale'ye din için iman için barış için gidenleri unutmayın..
Yapılan itliğe cevap verin.

Bu arada Ahmedinejad İsrailit i haritadan silmeye kararlı.

Eceli kişneyen köpek camii duvarına işermiş.

Ha şunu da belirtmek gerek, bilinçli yapılmış bir saldırıdır bu. Savaş çıkarmak isteniliyor,baktılar Türkiye'nin beli doğrulmaya başladı,bastırmak lazım aşağı kafasını diyorlar. Temkinli olmak,gaza gelmemek gerek

Şunu da belirteyim. Konuda siyaset yapmayın,canınızı yakarım

Avasin

Zamanında Kurtuluş Savaşında Filistin Türk'e karşı cephe almamışmıydı.
Yine Filistin Saddamın yanında olarak 5000 tane kürdün 10 saniye içerisinde ölmesine yardım etmemişmiydi.
Filistin aslında yaptıklarının karşılığını alıyor desem yeridir.

Ps: Yanlış anlaşılma olmasın. Filistini Kötüleme gibi bir çabam yok. Tabiki Yaptıklarından dolayı İsraili de kınıyorum hemde %100

█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
█▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▒▓▓▒▓▓▓▓▓▓▓█
█▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▒▒▓█
█▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▓▓█
█▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
█▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
█▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
█▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▓▓█
█▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓▓▓▒▒▓█
█▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▒▓▓▒▓▓▓▓▓▓▓█
█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
█▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
israile 2 roket sallamazsan Türkiye seçim isterim sandıklara gidilmesini ve MHP'nin gelmesini isterim kim ki benim insanıma silah doğrultursa ben o insanın ülkesini haritadan silmeye baş koyarım agh ulan aghhh böyle deliriyorum ki 2 roket nasıl atamıyoruz abicim yaa ulan at 2 roket işte ne olacaksa görelim şu itlerin halini bakalım nasıl onlar bizi şoke etti kimse bizden 2 roket atılmasını beklemiyor kaldır 20 tane F16 sal tek turda bombalayıp dönsünler askeri olarak dünyanın en büyük ordusuna sahibiz yürüyerek gitsek çiğneriz it evlatlarını.

fena gerginim lütfen dikkate almayın yazdıklarımı.

extraloob demiş ki:
israile 2 roket sallamazsan Türkiye seçim isterim sandıklara gidilmesini ve MHP'nin gelmesini isterim kim ki benim insanıma silah doğrultursa ben o insanın ülkesini haritadan silmeye baş koyarım agh ulan aghhh böyle deliriyorum ki 2 roket nasıl atamıyoruz abicim yaa ulan at 2 roket işte ne olacaksa görelim şu itlerin halini bakalım nasıl onlar bizi şoke etti kimse bizden 2 roket atılmasını beklemiyor kaldır 20 tane F16 sal tek turda bombalayıp dönsünler askeri olarak dünyanın en büyük ordusuna sahibiz yürüyerek gitsek çiğneriz it evlatlarını.

fena gerginim lütfen dikkate almayın yazdıklarımı.
Abi sabahtan beri elim ayağım titriyor.
Nasıl bir ihmaldir bu abi bile bile ölüme yollamak resmen.
Ne yapacağımı şaşırdım,boykot desen bağır çağır desen ne fayda?
Ahmedinejad'ın yaptığını kimse yapamıyor.
Adam silicem haritadan dedi resmen.

Journalist

Aileden
Ahmedinejad Gazze'ye girerse islam dünyasının yeni lideri olur;ama sanmıyorum girebileceğini ki yemez İsrail nükleer denizaltıları İran'a yaklaşmış durumda.İsrail herşeyi göze almış gibi görünüyor,boş tehditlere pabuç bırakacak türden bir millet değiller :coffee:

Yukarı Alt