Arkadaşlar bir çoğumuz hem okuyup hem sro oynuyoruz.Fakat biliyoruzki oyun bizi kurtarmıycak.Ne ekersek onu biçeriz.Yol yakınken zarar görmeden oyunu bırakın.Tamamen bırakamıyorsanızda saatle oynayın.Bneim canım yandığı için sölüyorum.Sırf sro yüzünden 1 sene kaldım.Lisemin bitmesi gecikti şuan 19 yaşındayım ve öss ye hazırlanıyorum.Sizinde canınız yanmadan aileniz üzülmeden maddi kayba daha fazla girmeden bırakın.Hem daha çok sosyalleşirsiniz arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırırsınız ailenizle daha çok vakit geçirirsiniz.Sakın yanlış anlamayın benim canım yandığı için bu uyarıyı yapmak istedim saygılar sevgiler. :muck:

uyarı güzel
Fakat şöylede birşey var.Kişi eğer sorumluluğunu bilirse her ikisinde de başarılı olabilir.Hem Silkroad da Hem öğrencilik hayatında.Sözüm Meclisten dışarı...

SHaRKa demiş ki:
uyarı güzel
Fakat şöylede birşey var.Kişi eğer sorumluluğunu bilirse her ikisinde de başarılı olabilir.Hem Silkroad da Hem öğrencilik hayatında.Sözüm Meclisten dışarı...
Oda doğru insan nerede duracağını bilmeli.Nefsine hakim olabilmeli.

benim bir arkadas var lise sondaydı.Bu sene pc basndan hiç kalkmadı anca sro oynadı ÖSS 'den sadece 10 tane yanlısı cıkmıs...

bırakanlarlistesindeyim ama can sıkıntısı diye hala arada bir girerim 1 saat takılırım çıkarım gezerim fln böyle olmalı bnce oyunun amacıda bu boş vakitlerini değerlendirirsin

Brooklyn

Buralıyım
Kötü şeyler olmadan bende bıraktım :D İğrenmeye başlamıştım artık srodan bıraktım çok rahatım

Oyun & ders aynı anda çok zor oluyor , ikisinden birinden ödün vermek gerekiyor birinde başarılı olmak için. Öss ye hazırlanıyorsanız çok değil 1sene ara verin herşeye derslerinize bakın sınavı kazanın sonra ölene kadar sro oynayın ^^ Kendi düşüncem ikisinde de aynı anda başarılı olunması zor sonuçta nefsine hakim olmak kolay değil.

hmzsnmz demiş ki:
Oyun & ders aynı anda çok zor oluyor , ikisinden birinden ödün vermek gerekiyor birinde başarılı olmak için. Öss ye hazırlanıyorsanız çok değil 1sene ara verin herşeye derslerinize bakın sınavı kazanın sonra ölene kadar sro oynayın ^^ Kendi düşüncem ikisinde de aynı anda başarılı olunması zor sonuçta nefsine hakim olmak kolay değil.
Haklısın hacım,bende bu sene gireceğim ÖSS ye.Bıraktım rahatladım vallaha :P

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Lise 3 deyim ama 1 yıl olmuştu bırakalı memnunum böyle daha iyi :thumbsup:

bende aynı durumdaydım,şu an oyunu pek takmıyorum olsada olur olmasada olur.. ama oynuyorum ara sıra girip pvp falan yapıyorum..

Evet ilk önce sağlam bir şekilde hayata karşı durmalıyız.Sro bize ev geçindirmiycek bize gelecek sunmıcak bize iş imkanı sağlamıcak.Tabiki herkesin görüşü farklıdır.Arkaya dönüp baktığımda çok pişmanlık duyuyorum yatırdğım onca para boşa harcadığım onca vakit.Tabiki bunları yaparken fazlasıyla zewk aldım premi aldım petimi aldım goldumu herşeyim yerindeydi.Ama belli bi süre sonra herşey tersine gitmeye başlamıştı.Ama son pişmanlık fayda etmez derler..Doğruymuş..

Oyunun ticareti daha güzel^^
2 charım full taxi yapıyor ve gelen goldu tplvl'e satıyorum aylık minimum 800TL kar ^^
100TL gidiyor sroya 700 kalıyor parayı biriktiriyorum araba alacağım ^^

Hayatım bi kabusa dönmüştü saat sabah 6 da kalk denemeye basla 9 da logın 10 da dc bıktım artık bunlardan bende bıraktım ve çok mutluyum

Yukarı Alt