joysro

Kayıt
6 Şubat 2007
Mesajlar
335.211
Beğeniler
1.426
Şehir
Taksim/IST.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
geym
OCZ, Fatal1ty serisi güç kaynaklarını duyuruyor!Donanım camiasında yaklaşık 4 yıl önce Abit'in bir dizi ürünüyle başlayan Fatal1ty furyası hala aynı hızda sürüyor. Ses kartından fareye, anakarttan bellek modülüne kadar uzanan Fatal1ty logolu ürünlere şimdi de güç kaynakları katıldı. Daha önce Fatal1ty logolu bellekler hazırlayan OCZ, şimdi de Fatal1ty logosu taşıyan 3 güç kaynağı modelini duyuruyor.

OCZ, bu seride şu an için üç güç kaynağı modeli hazırlamış. Serinin en küçük üyesi 400 Watt gücünde ve kabloları modüler yapıda değil. 550 Watt gücündeki ortanca üyede modüler kablo sistemi var. Serinin en üst modeliyse 700 Watt gücünde ve tek bir 12 Volt hattından 56 Amper akım sağlıyor.

Serinin 3 üyesi de 12 cm çaplı fan taşıyorlar ve fanlar kırmızı LED aydınlatmalı. Üç modelde de 80+ verimlilik onayı var, ayrıca 550 ve 700 Watt modellerin SLI sertifikası da bulunuyor. Ürünler, kısa devre koruması, yüksek gerilim ve akım koruması gibi tüm sistemlere sahipler. OCZ, ürünlerin fan hızını PowerWhisper adını verdikleri bir sistemle yönettiklerini ve en sessiz çalışmayı sağladıklarını da belirtmekte.
 
Yukarı Alt