Beyler burda goliathın herkes Ocean olduğuna inanıyordu ve bazı arkadaşlarımız server makinası oceanda olduğu için ocean da bıraktığı için server kapanacak diye bir takım saçmalıklar dile getirdi asıl olay bu deildir Goliath sadece bir advanced userdir yani ayrıcalıklı user gm nin bi alt kademesi gibi birşey :) Oceanın asıl ismi Wodded di sanırım araştırın ve bakın adamların as teamında bu isme benzer birşey göreceksiniz peki buna nasılmı emin oldum dün Serkan arkadaşımdan öğrendim o söylüyorsa doğrudur yani bu durumda server kapanıor kapanacak kapandı tezlerinizi çürütmüş oldum en kısa sürede açılıyor mesela yarın bilginize :D (tam emin değilim ama kısa bir süre kaldığı kesin :) )

Valla goliathın herkes ocean olduğuna inandı biri dedi bin kişi yedi anlıcanız ama duruma bakalım çok az zaman kaldı osman kardeşimin dediğine göre yarın açılıyor :)

ben bu heriflerden bi nane anlamadım dünya çapında çalışıyolar .. para polonyada toplanıyo, teknik lojistik kısım almanyada , database çinden güncelleniyo, server amerikada kiralanmış ,, süper düşünmüşler illegal bi server için :)

Yukarı Alt