Zippy demiş ki:
Mirage demiş ki:
Artık çok geç Imperial kaldı :D Saraya girdikten sonra nöbetçinin kafasına ok atıp hapse girmeyi reddetmeseydim her şey daha güzel olabilirdi :D Allah'tan tam öncesinde savelemiştim :D Da sarayda ne yapacağız bulamadım :(
Sarayda bişey yapamazsın.Şehirde şuan işine yarayan marketler ve arena.Arenada iyi para kazanabilirsin ama okçu ile alışana kadar biraz zorlanırsın.Sana tavsiyem ilk olarak mage guildine girmen. Chydinhal'daki mage guildine gidip kayıt ol sonra aynı yerden alabileceğin recommendations görevini yap.Bu görevde bütün şehirleri teker teker turluyosun ama bitirdiğinde ana şehhirdeki üniversiteye girebiliyosun ve burada eşyalarını güçlendirebilirsinn yada recharge edebilirsin.

Not:oyundaki guildlerin kendine has görevleri var.Bitirmek keyfine bakar ama bitirirsen ödüllendirilirsin.Şuan benim aklımda thief guildi ve dark brotherhood var.İkisi aynı anda zor oluyo diyolar ama deniycem olmadı ilk olarak thief görevlerini tamamlarım :mrgreen:
Hocam ben dedim burada o kolyeyi veririz başka görev verirler falan.Yok mu bir görev sırası falan :D Guild görevlerini mi yapabilirim şu an sadece?Birde Melih fast travel'den söz etmiş?O ne ki?Koşa koşa gitmek baydı biraz :D

Mirage demiş ki:
Hocam ben dedim burada o kolyeyi veririz başka görev verirler falan.Yok mu bir görev sırası falan :D Guild görevlerini mi yapabilirim şu an sadece?Birde Melih fast travel'den söz etmiş?O ne ki?Koşa koşa gitmek baydı biraz :D
Zaten ana hikaye öyle bu guild işleri yan görevler isteğe bağlı.Fast travel ise şehirden şehire 2 tık ile gitme.Oyundayken TAB tuşuna bas pusula gibi bişey var hpmp-silah-skill barının olduğu yerde tıkla ona

gitmek stediğin yerin işaretine tıkla soruyo sana fast travel bilmem ne diye yes diyosun ordasın.
Ayrıca görevlerine resimdeki kadeh simgelerine tıklayıp ulaşabirsin.

Takımı
Besiktas
Anladığım kadarıyla skyrim gibi bir oyun fakat grafikleri daha kötü haklımıyım ?

frityus demiş ki:
Anladığım kadarıyla skyrim gibi bir oyun fakat grafikleri daha kötü haklımıyım ?
Skyrim'in bir önceki oyunu. :D

Benim yalnız tavsiyem direkt oblivion'a başlamayın, istiyosanız tes:2 daggerfall'dan başlayın gerçi görüntüleri günümüz grafikleri gibi değil. :D En olmadı morrowind'i oynayın sonra oblivion sonra skyrim, olaylar arasında bağlantı falan yok ama her farklı yüzyılda oynayıp geçmişten adamların mezarların görmek falan değişik oluyor. :D

Az önce arenada devirdiğim adamda şimdiğe kadarki en pahalı eşyayı gördüm.Hayır diğerleri yaklaşamaz bile 15k gold. Hala şoktayım 8O

Bilmiyorum diye kestirip atmamak lazım.Böyle şeyler sen farkında olmadan ingilizceni geliştiriyor :oldie:

Yukarı Alt