Arkdaslar Oasisde treyracer Adı char hırsızdırç Defiance Guıldınden artırdık Online ıken Banlandı.Ve charı Satılık ğa cıkardı kımse bu adama Guvenıp char felan almasın alsa bıle Oasisde butun guıldere bıldırılcek bu adam charın adı hırsız olarak cıkıcak haberınız olsun dedım iyi gunler
mailto:[email protected] ınanmayanlar ekleyebılır resımlı kanıtlarımla msn de anlatırım

evet bende şahidim. ben de dafiancedeyim ınanmayan revden bakabılır shigelloides 98 bowman
turkler dısladı ama enson bı gavur guıldınde gordum sakın alışverış yapmayın. Hüseyinim oasisten hıc gıtmıcektın marsın hırsızını sen getırdın oasise ( sende suçlusun)

arkadaşlar SIPA41 bu check olaylarında hecklenmiştir.duyan gören vy haberi olan ltfn KingStorm veya pozitif guildinden herhangi birine pm atsın.çarım aylardır yok oyunada girmiyor.

Recep koç, metinin sağ kolu ! Sensations guildinin kodamanlarından. Çaldığı yaklaşık 20 char biliyorum. sahipleri ile muhabbet etmek isterseniz size nicklerini vereyim konuşun... Geldim global attım , tınlayan tınlar, tınlamayan canı yanınca ağlar...

Yukarı Alt